Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik olyan nemi betegség,...

Létezik olyan nemi betegség, ami a nőnél csak barnás folyással, kisebb vérzéssel vagy vérfolttal jár és semmilyen más tünettel?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, amikor elmúlt a mentsruációm akkor már szeretkeztem a barátommal gumi nélkül, mert már hatott a gyógyszer. Azóta minden nap barnás folyásom van vagy egy kis vér. Semmi más bajom nincs. És nem hiszem, hogy a fogamzásgátlótól, mert előtte is szedtem, ugyanezt és semmi ilyen nem volt..
2009. nov. 6. 12:33
 1/9 anonim válasza:
Sürgősen keresd fel a nőgyógyászodat!
2009. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a vér az nem nemi betegség, hanem vagy hüvelyi sérülés vagy a méhből jön, utóbbi a valószínűbb, én az első hónapot ugyanígy végigpecsételtem, csak a 4. hónap után volt az hogy már csak a szünetben jött meg. ne agódj, ez normális.
2009. nov. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

El vagyok bizonytalanodva.

Mert nekem még soha semmilyen gyógyszertől nem volt ilyen, ettől sem, amit most szedek.

És igazából semmi más tünetem nincs, csak ez, ami zavaró.

De sok stressz ért mostanában..

Arra gondoltam, hogy megvárom az első menszeszt, aztán ha utána is ez lesz, megyek dokihoz.

De akkor van ilyen beetgség? Ami csak ezzel jár?

2009. nov. 6. 13:08
 4/9 anonim ***** válasza:

méhszájseb, felfázás, méhgyulladás ...

sürgössen menj el orvoshoz ... lehetnek olyan szövödményei hogy soha nem tudsz kihordani egy gyereket

2009. nov. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Utolsó válaszadóéval megegyező az én álláspontom is-3.éves hallgató
2009. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
második vagyok, nem tudom mit ijesztgetitek, első, második gyógyszeres hónapban ez teljesen NORMÁLIS. kedves orvostanhallgató, igen gondolom hogy nem az esetek 100%ában ez áll a háttérben, de 10ből 9szer igen...
2009. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem ilyenek az arányok,bár valóban lehetséges hogy nem kóros.Ezt eldönteni ,ill.hogy ő ebbe tartozik-e vagy sem,óriási felelőtlenség lenne itt a neten.
2009. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Amiért aggódom az a betegség.

Mert tény és való, hogy a gyógyszer szedése után és a gumi nélküli szeretkezés óta van ez a dolog.

A gyógyszertől nem hiszem, mert idáig sem volt ettől és egyiktől sem, tehát marad a nemi betegség.

Erre tudtok választ adni: hogy van ilyen betegség, aminek csak ez a tünete?

2009. nov. 6. 13:51
 9/9 A kérdező kommentje:
És természetesen köszönök minden eddigi választ Nektek :)
2009. nov. 6. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!