Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a lámpa szerintetek jó...

Ez a lámpa szerintetek jó vásár lenne ha megvenném minőségileg milyen? Elég tartós? Esetleg van ilyen valakinek?

Figyelt kérdés
[link] És még azt is megkérdezném tőletek hogy ha fénycsövetveszünk akkor mire kell figyelni a 6500k eseknél a színek milyenek és milyen arányban legyenek miből kell sok hogy nőjenek és mi jó csak arra hogy jól mutasson?
2013. nov. 15. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
mekkora akiba milyen novényekkel?
2013. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Korrekt áron van, a burkolat alumínium az teljesen jó nem tud elromlani, a lelke az elektronikus előtét [link]


van még benne 4 darab vízhatlan t5 foglalat [link]


A foglalat törni szokott cserénél tehát arra vigyázni kell.


Ha a vezeték, kapcsoló árát is hozzáadom csövekkel együtt, akkor mondhatni a burkolat ingyen van.


Nálam a sylvania grolux és egy olcsobb bármilyen daylight cső kombináció volt eddig nyerő.


Szinekből a lila és a piros spektrum fontos a növényeknek.

2013. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 FBS válasza:
Igen a foglalat plexiből van és 1 év alatt megkeményedik annyira, hogy utána már nem tudod úgy kiszedni belőle a csövet anélkül, hogy a foglalatot el ne törnéd. De egy szál dróttal vissza lehet drótozni. A többi része nem romlik el.
2013. nov. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van. Hát a cső csere tényleg macerás első alkalommal még megusztam törés nélkül. Nekem egy 130 literes akvárium felett egy 18W-os resun lámpával együtt. Egy másik észrevételem, hogy szerintem tul közel van a lámpa a vizszinthez. Ha néhány centivel magasabbak lennének a tartólábak a fény szóródása jobb lenne. A fenti két észrevételtől eltekintve egy mutatós lámpa, korrekt áron.
2013. nov. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a plexi akármi hol van ha eltöröm attól még működik?Mert ha nem lesz baja attól hogy azt esetleg eltöröm megéri mert én nem tudok lámpát összerakni cuccokból sajnos.
2013. nov. 16. 09:49
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja hogy a foglalat letörik róla amikor kiszedem belőle a csövet és azt kell vissza rögzíteni?Ez esetben nem baj úgy se látni hogy csak drótozva van oda :)Valaki javította már közületek?
2013. nov. 16. 09:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Maga a javítás abból áll amint linkeltem feljebb, hosszú távon elromolhat az elektronikus előtét, törhet a foglalat, kapcsoló hiba lehet még.


Ilyen lámpáknál a burkolat a lényeg, azt nehéz házilag kivitelezni, a többi nem bonyolultabb mint egy asztali lámpát összerakni.

2013. nov. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!