Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez a világítás talán segítene...

Ez a világítás talán segítene a növényemen?

Figyelt kérdés
már régebben tettem fel ide egy kérdést hogy miért barnul a növényem és irták hogy fény hiánby miatt pedig természetes fényt kap rendesen és gömbmohámnak semmi baja de ezt a növényt tóból hoztam bele ugy nől mint a bolond mindig látom rajt az uj hajtásokat de akkor miért nől ilyen gyorsan ha mégis kevés neki a fény?? mert elkezd bebarnulni aztán lehullanak a kis levélkéi és igaz van rajt világítás de az smmit sem ér az csak azért van hogy már este be lehessn látni és van itt egy régebbi asztai lámpán talán ha azt föléraknám?? nem segítene rajta? nem nagy az akvárium olyan 30 liter lehet az vana lámpára irva hogy MAX 20W az tudom nem sok de csak kérdem hogy nem segítene rajta?
2013. nov. 20. 10:25
 1/8 vizipityu ***** válasza:
Szerintem ettől több info kellene. Milyen növény, milyen talaj, milyen tápozás, milyen az a világítás ami most rajta van? "Természetes fényt kap". Mármint a nap az akváriumra süt?
2013. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a talaj itt nem számit mert nincs beleültetve hanem lebeg a tóból is ugy vettem ki szerintem uszófajta de mindjárt küldök kkor képet talán tápozás nincs... igen és azt ugy értettem hogy süt rá nap mondjuk most itt nem mert nem süt nap de ha igen akkor azért kap belőle rendesen :)
2013. nov. 20. 10:43
 3/8 A kérdező kommentje:
2013. nov. 20. 10:45
 4/8 A kérdező kommentje:
2013. nov. 20. 10:45
 5/8 Pendulum92 ***** válasza:
Az, hogy azért barnulhat csak, mert kevés a fény, meredek kijelentés. Sok oka lehet. Pl. nem megfelelő neki a hőmérséklet, vagy egyéb dolgok. Ha egy kinti tóbol hoztad, ez elég esélyes, mivel a kint volt, neki az a jó, nálad meg akvárium lehet teljesen mások a körülmények.
2013. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2013. nov. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jah közönem akkor lehetséges hogy meleg neki ez a víz?? mert ott a tóba sokkal hidegebb a víz lehet hogy ez tul "meleg" neki? mert 2 foknál biztos melegebb ez a víz ott pedig azt irják 7-22-ig :/ jó azért köszönöm hát ha meg elpusztul nem tudok vele micsinálni.. azért köszönöm a válaszokat :)
2013. nov. 20. 16:16
 8/8 Pendulum92 ***** válasza:
Vegyél anubiasokat, az jól bírja eléggé.
2013. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!