Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Törött akvárium biztonságos?...

Törött akvárium biztonságos? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Miközben takarítottam az akváriumot a sarkából véletlenül kitört egy darab. 50 literes akvárium, most nem tudom föl merjem-e tölteni vízzel. Plusz néhol olyan mintha a ragasztó csík el akarna válni az üvegtől. Biztonságos még ez az akvi?
2013. nov. 26. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem bisztonságos vegyél.
2013. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocsi az előzö vagyok: azt akkartam irni vegyél egy másikat
2013. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahogy kijavítani nem lehet? Akvárium ragasztó vagy valami más módja nincs?
2013. nov. 26. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez a felmerjem e tölteni nekem azt sugallja hogy egészet leöntötted belőle vized és a fürdőszoba szoba utvonalon kitörtél egy darabot megérdemled ha így van újat kell venni sajnos.Ha nem bocsi.
2013. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az összes vizet leengedtem belőle, igen, mert újra kell indítanom az akváriumot mert valami gáz volt a vízzel. Addig a halak át vannak téve egy 20 literes akiba. És úgy tört ki belőle, hogy amikor öblítettem véletlenül hozzákoccant a mosdókagylóhoz. De nem úgy kell elképzelni, hogy egy luk lett vagy egy hatalmas darab tört ki. Nem. Csak egy olyan aprócska, hogy még a ragasztás sem látszik meg.
2013. nov. 26. 21:21
 6/8 reptoid ***** válasza:

Ha nem teljes vastagságban tört ki az üveg, hanem csak a széle pattant le, akkor szerintem használható. Az enyémnek is le van pattanva nélhol a sarka, éle.

Mindenesetre egyelőre töltsd fel vízzel olyan helyen, ahol nem gond, ha esetleg kifolyik, aztán ha nem ereszt 1-2 nap alatt, akkor nem lesz azzal gond. Addig meg vehetsz egy kis ragasztót, amivel utána húzol rá belül az éleken.

2013. nov. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 YourDestiny ***** válasza:
Egy fotó többet mondana.
2013. nov. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Közben választ kaptam a kérdésemre, mert engedi a vizet az akvárium, tehát így hal már nem kerülhet bele. Azért köszönöm az eddigi válaszokat.
2013. nov. 27. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!