Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel a garnélák alapjában...

Mivel a garnélák alapjában dögevők adhatok nekik enni (elég gusztustalan) szétnyomott vízi csigát ha nincs más? Yellow fire garnélákról lenne szó .

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 07:42
 1/9 Platypus ***** válasza:
Amit nem ennének meg alapból a garnélák, az csak a vizet szennyezné. És mivel finnyás kis dögevők, akkor kezdenének csak hozzá, amikor porhanyósra érett. Inkább főzz nekik valami zöldséget, egy ficaknyit csak tudsz menteni a saját ebédedből. A sárgarépa nagy kedvencük.
2013. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig csak a sárgarépával nem próbálkoztam azonkívül szinte mindennel (kukorica,sütőtök,borsó,cukkini)de egyiket se eszik.A sárgarépát meddig főzzem ?
2013. dec. 2. 09:07
 3/9 YourDestiny ***** válasza:
A garnélákkal az a tapasztalatom, hogy magasról tesznek a zöldségekre. Télen vagy nyáron, mindegy. A tépához hozzányúlnak, de finnyásak. A haleledel válik be a legjobban.
2013. dec. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 YourDestiny ***** válasza:
*répához
2013. dec. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Platypus ***** válasza:

Az én garnéláim pozitívan állnak hozzá a zöldségekhez. Általában konzervet kapnak, például van ilyen vegyes borsó-bébirépa, vagy kukorica-paprika. A répa és a paprika nagy kedvenc, de kaptak már forrázott csalánt és spenótot, az is bejött. A lényeg, hogy szottyosra kell főzni, vagy a konzerv az már eleve az. Húslevesből is lehet nekik répát lopni.


Itt az én garnéláim eszik a csalánt:

https://www.youtube.com/watch?v=ZMPnSe2lK_8

2013. dec. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A PAZI lemezes díszhaltáp szerinted jó ?
2013. dec. 2. 13:51
 7/9 YourDestiny ***** válasza:
Nagyon nem.
2013. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor mit ajánlasz ?
2013. dec. 2. 15:24
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Ha kizárólag garnéláknak szeretnéd, akkor a Sera Shimps Naturalt. Ha halnak való is kell, lemezesből Serát és Tetrát érdemes venni. Én néha dobok nekik TetraMin Cripst. Ez nem lemezes forma, hanem ilyen apró, törékeny, puha tablettácskák. Jóféle.
2013. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!