Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit csináltok, ha a kutyáto...

Ti mit csináltok, ha a kutyátok sz*rt eszik? Hogy tisztítjátok ki a száját, hogy ne legyen gusztustalan és büdös?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Ó kedves, mondjuk úgy, hogy nem engedem meg, hogy összevissza egyen mindent. ÉLELEM MEGTAGADÁS. Ennyi.

Amu. ha így is büdi a szája, fogtisztító rágcsát és szájápoló jutifalit.

2013. márc. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sajnos, az enyém is ezt teszi. Ezért ha elvégzi a dolgát, azonnal összeszedem. Vagy ha rajtakapom, rászólok. Nem tudom, mi az oka ennek, pedig elegendő ételt adok neki, és szoktam adni neki főtt répát vagy almát a vitaminok miatt.


Amúgy én is fogápoló jutalomfalatot adok neki, ha rendesen viselkedik.

2013. márc. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, az lenne a legjobb, de egyelőre csak ott tartunk, hogy kb 20 méteres környezetemben fel sem vesz semmit, ha ennél messzebb van és rászólok, azonnal kiköpi, viszont van amiből egy fél falat is elég... :S Bő fél év alatt ez a második alkalom, hogy kakit eszik (egyébként is nagyon ritkán próbálkozik szerencsére kajafelevéssel), és adtam már neki két fogtisztítót, fokhagymát különböző falatokkal, kisúroltam kutyafogkefével, de még mindig elég büdi...
2013. márc. 18. 21:15
 4/13 A kérdező kommentje:
Az enyém kutyakakit sosem eszik, meg sem szagolja, csak az emberekét... :S
2013. márc. 18. 21:16
 5/13 anonim ***** válasza:

Az emberekét? o.O

Milyen környék lehet az, ahol az ember a közterületet használja wc-nek? Bocsi a kérdésért, de ez tényleg furcsa.

2013. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bazseee_ ***** válasza:
4 es 5 ös jót nevettem köszi :-D am nem normàlis ha a kutya megeszi a székletét ez sztem annak tudhatò be hogy rossz a tàp nem emészti meg meg tul izesített tartositò szeres szines tàpot érdemes elkerülni kis kutyàknàl max előfirdul hogy ismerkedik vele nyaldossa bocsi a helyesiràsért
2013. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kutya ürülékét szórd meg borssal vagy valamivel aminek rossz szaga van.(az egyik újságban olvastam)
2013. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A kutya kaki evés valóban nem a legjobb, de egyébként tudtad hogy pl a növényevők székletét a kutyáknak kifejezetten jó enni? Nekünk van lovunk és a kutya állandóan beledézsmál a trágyába, ezért elég alaposan utána olvastunk a dolognak.

A farkasok amikor elejtik a zsákmányukat a beleikben lévő székletet is megeszik, ezzel sok vitamint juttatnak a szervezetükbe, sok növényi terméket. Tudtad hogy egy élőlénynek kb 50 ezer év kell ahhoz hogy megváltozzon a táplálkozása? Mivel gondolom a kutyád nem vadászik le és fal fel őzikéket egyben, ezért nem feltétlenül kell tiltani az ilyen dolgoktól. A növényevők székletében rendeget hasznosítható dolog van, van hogy ők maguk is újra megeszik. Persze a saját és más kutyákét nem hinném hogy jó ennie, erről nem tudok sokat. A kutyák imádják a büdös dolgokat megenni vagy bele hemperegni. Ez mind ősi ösztön, amit az emberek undorból ki akarnak ölni belőlük. A kaki evés nekünk undorító, nekik csodálatos.

2013. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Na az én kutyám utálja a szar szagot ép így szoktatam le a kaparásról ahol kapart oda tetem a székletéből ez érdekes ?

Egyébként annyi veszélyes van benne ha egy másik állat végtermékét megeszi hogy attól újra férges lehet a kuyta

2013. márc. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes. Na igen szerencsére a lovak féregtelenítését éppen olyan komolyan vesszük mint a kutyáét, ezért nem lehet belőle gond. Egyébként én sem szeretem amikor idegen eredetű ocsmányságokat majszol.
2013. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!