Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerül kb? ( Akvárium...

Mennyibe kerül kb? ( Akvárium világítás [ neoncső ] ) (Am 50 literes akváriumom van)

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy hány wattos, de megmértem és annyit tudok hogy 43,5 cm. Ha meg tudnátok mondani hogy hány wattos meg hogy kb mennyibe kerül azt nagyon megköszönném :)

2013. dec. 6. 11:41
 1/5 reptoid ***** válasza:
15 W-os. 1-2000 Ft között.
2013. dec. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
2013. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tescoban lehet kapni????
2013. dec. 7. 10:21
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Kétlem. Megfelelőt egyébként sem akármelyik elektronikai boltban kapsz. Warm white fénycsövek nem jók. A cool white név alatt futók (ami valójában középfehér) jó lehet, de az ideális fény a daylight fénycsövek adják. Ezek általában 6500 Kelvin színhőmérsékletűek, ritka kivétellel. Olyat kell venni.
2013. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, am csak azért kérdeztem a tesco-t mert csak az van nyitva vasárnap ( holnap )
2013. dec. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!