Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Endler guppiknál milyen idős...

Endler guppiknál milyen idős számít már felnőttnek?

Figyelt kérdés

Márminthogy, amikor nem mondjuk rá, hogy ez még kicsi, ill. amikor még jelentősen növekszik a következő mittomén 1 hónapban?

( [link] itt nem találtam konkrét adatot, csak nőstényekről, hímeknél meg a színesedés egy dolog, de nekem az kéne, amit fentebb írtam.)

(Ha nagyon nem voltam érthető, írjátok meg! ☺


2013. dec. 9. 21:44
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja, és szivárványos guppik közül egy elkezdte elkergetni a többit az akvárium jobb oldali első sarkából☺... Nekem mindegy, a többi jól tűri, de okés ez így? Szóval nem valami kis átlagon felüli önkényeskedő halat sikerült szereznem?

☺/

/▀

/ \

2013. dec. 9. 21:50
 2/8 A kérdező kommentje:
Oppá, Bob-utánzat nem jött össze, más a betűtípus szerkesztésnél és displaynél...
2013. dec. 9. 21:51
 3/8 A kérdező kommentje:
És még egy: lemezes kajából kb. mennyit szórjak be 8 endler guppinak? Nem szeretnék túletetni, és persze hidegvérűek, de, hogy bekerültek az akváriumba ma, az aljzatra a baktériumpopuláció fejlődése érdekében beszórt és még nem teljesen elbomlott kaját úgy megették egy fél óra alatt, hogy nyoma sem maradt...aztán egy nagyon mini csipetnyit még beszórtam, azt úgymond egymás szájából kapkodták ki...szóval éhesek voltak. Cyclopsból egy borsónyi fagyott állapotban? Ok. De lemezesből kb? Amikor már nem törődnek a mellettük leesővel? Ilyesmi aranyszabályok?☺
2013. dec. 9. 21:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, és bemértem a vizet, amiben az endlerek voltak. Nitrátszint az egekben. Atyaúristen. Jó, hogy nem öntöttem bele az akváriumomba, köszönöm még egyszer a figyelmeztetést. A fehér-halványlila színskálán mérő reagens a sötét rózsaszínt vette fel. Akváriumvizemnél színtelen. Eléggé [LOL].
2013. dec. 9. 22:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Kezdem magam úgy érezni, mint aki blogol. ☺
2013. dec. 9. 22:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak éppen mindenki leszarja. 
2013. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2013. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ajha. Ez a maga módján érdekes válasz. Az ilyen embereket szeretném elküldeni a fenébe. De nem teszem, mert van fórumszabályzat. Mellesleg minek válaszolsz space-ekkel? Nagyon nem témához illő. Egyáltalán minek van neted?
2013. dec. 11. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!