Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet e egy aksiban guppit,...

Lehet e egy aksiban guppit, black mollyt, plattit együtt tartani? Úgy hogy közben mindhárom faj szaporodjon!

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 18:22
 1/4 Norbig ***** válasza:

Nekem is úgy van,csak a black nem szaporodik.

Egyébként telepítés meg helyfüggő.

2013. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint hogy neked nem szaporodik a mollyd? Mert nekem igen,csak külön aksiban van mindhárom faj, de kettőt meg szeretnék szüntetni és hogy egy aksiban legyen mindhárom faj( 120L az akvárium,mindegyik fajból 3 hím és 8 nőstény van,azaz 33db hal) külön külön mindegyik szaporodott csak nem tudom hogy így egy aksiban is fognak e?
2013. dec. 10. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő a vízminőség akkor szaporodni fognak. Kérdés, hogy van-eelég buja növényzeted,mert különben meg fogják enni a kishalakat. 120 literre meg szerintem elég sok lesz ez a telepítés, még ha erős kűlső szűrőd is van.
2013. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Növényzet az van bőven,az aljzatot meg majdhogynem teljes terjedelmében jávai moha borítja! Víz,25fokos,pici konyhasó is van benne,,,de biztos hogy így is eleségként végzi egy pár darab! Mert mikor külön külön voltak is úgy volt!
2013. dec. 10. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!