Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Membrán légpumpa leszabályozva...

Membrán légpumpa leszabályozva kevesebbet fogyaszt, vagy ugyanannyit?

Figyelt kérdés
PL sera air 550 esetén, ha leszabályzom ugyanúgy 12W-ot eszik?

2013. dec. 15. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyanannyit fogyaszt.

Ami egyébként 8Watt.

2013. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pendulum92 ***** válasza:
Szerintem is ugyanannyit, mivel a szabályzással nem az áramot csökkented, hanem a kijutó levegőt, mint a szűrőknél.
2013. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
57%
Ugyanannyit, ugyanis a motorhoz ennek nincs köze, csupán a kiáramló levegő mennyiségének. Mellesleg erősen szabályozni nem egészséges.
2013. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, elsőnek annyit, hogy ha már mindenképp okoskodni akar, akkor olvassa el a leírást, hogy az 550-es 12W-os, és az 550 plus-os fogyaszt 8W-ot.
2013. dec. 15. 18:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a sera air 550. Az én kinai pumpámon az áramkörre van kötve egy kis kétállású kapcsoló, szóval az kevesebbet fogyaszt, ha lejebb kapcsolom. Ha viszont egy mechanikus fojtás van benne, tehát egy állítható szűkítés van az áramló levegő utjában, akkor ugyanannyit fogyaszt.
2013. dec. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!