Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S.60 literes üres...

S. O. S.60 literes üres akváriumba mijen halakat rakhatok?

Figyelt kérdés
pl:guppy,szifó,nano halak mit? guppyból tudom hogy v 12db 6-9 lány és 3-4 fiú guppy

2013. dec. 24. 10:48
 1/7 anonim válasza:
POnt OJANT! :D..jajj....
2013. dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha üres az akvárium, először is fel kell szerelni. Aljzat, növények, víz, szűrő + vízmelegítő + fénycső üzembe helyez, és utána legalább 2-3 hét, mire "beáll a víz", akkor jöhetnek a halak.

Nano halak kicsit kényesebbek, jó lesz a guppy, de én 6-8 db-nál nem raknék többet. És lehetőleg csak hímeket, mert tele lesz az akvárium hamar. Xifónak nagyobb hely kell.

2013. dec. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van aljzat,szűrő levegőztető melegítő nem nagyon szükséges de ha kell veszek és van világítás is
2013. dec. 24. 11:03
 4/7 A kérdező kommentje:
fiú lány guppyt is rakok
2013. dec. 24. 11:03
 5/7 A kérdező kommentje:
DE MÁS HAL???????????
2013. dec. 24. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Mást nem nagyon tudsz. Nanohalaknak, guppiknak és plattiknak jó ez a méret. Vagy még a bettának, de ebbe a méretbe csak 1-er tudsz tenni, meg ő a guppikal nem igazán jön ki. Amúgy is, ha szaporítani akarod őket, úgy el fognak szaporodni, hogy más halnak nem jut majd hely, így is túl leszel telepítve. Ha tényleg szaporítani akarsz, be kell szerezni másik akváriumot is, min. még 1-et, mert elpasszolni úgyse tudod őket. Mindkét fajta nagyon elterjedt, állatkereskedésben pedig nem fogják átvenni. Max. teknőskajának tudod eladni, de az is necces.
2013. dec. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úgyis kell várnod három hetet, amíg beérik a víz, tehát nem értem, hova ez az aggodalom.
2013. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!