Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Claro 600 tipusu akvárium...

Claro 600 tipusu akvárium szűrőnél hol tudom beállítani az áramlás erősséget?

Figyelt kérdés
45 literes akváriumhoz van a szűrő de elvileg ezt a szűrőt nagyon akváriumra trvezték (80 literre ugy adták hozzá) és hát nagyon erősen keringeti a vizet és elviszi a jávai mohámat is körbe körbe uszik a vizben és az van a papírjára irva hogy az áramlásszabályozó segítségével beállíthatjuk a szűrő kívánt teljesítményét. de ha adnának egy rajzot hogy hol van ez olyan marha jó lenne.... mert nem találom seholsem azt a szabályozó akármit és nem szeretném hogy ennyire keringesse a vizet mert a halaknak se túl jó ha ennyire erősen kell úszniuk szinte árral szemben egyfolytában??!!!
2013. dec. 24. 22:14
 1/2 anonim válasza:
Az kifúvó alatt azt a részt kell tologatni.
2013. dec. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már próbáltam az nemtudom mi a fenét allít be ott de biztos nem az arősségt direkt odatettem a kedem hogy érezzem kicsit enyhébben megy-e miközben tologattam és semmi változás nincs
2013. dec. 25. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!