Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akváriumi üveg hőmérőben mi...

Akváriumi üveg hőmérőben mi van? Milyen anyag?

Figyelt kérdés

[link] , ilyesmi


mert széttörtem egyet . ráadásul bele az akváriumba de még nem volt benne szerencsére élőlény. ilyen fekete golyók estek ki belőle valamint talán piros folyadék is volt. de nagyon büdös volt még most is érzem a szagát a szobába pedig kiszellőztetem. ilyen petroleum vagy gázolaj szag szerűség. Kérdésem hogy lehet tőle valami bajom ? valamint mivel mossam ki az akváriumot mert azt most kitettem az udvarra benne a széttőrt hőmérővel ( de nagyon büdös az akvárium is). még nem mertem neki állni kitakarítani de csak majd holnap fogom. Köszönöm a segítséget!


2014. jan. 7. 21:10
 1/4 A kérdező kommentje:
valamint még az is a kérdésem hogy azok a fekete golyók mik voltak , mik azok? ugye nem higany? Köszönöm még egyszer!
2014. jan. 7. 21:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia Golyók fém, vagy ólom golyók, hogy a hőmérő súlya nagyobb legyen mint az általa kiszorított víz súlya, így elmerüljön minden körülmények között. Hőmérőbe alkoholt, vagy egyéb nagy felületi feszültséggel rendelkező,(hogy ne tapadjon a hajszálcső falához) az egészségre relatív ártalmatlan folyadékot használnak.
2014. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi megnyugodtam :) még azt meg tudnád mondani mivel tisztítsam ki az akváriumot? ecettel jó? Köszi!
2014. jan. 7. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha feltétlen fontos akkor ja. Ecettel. Nem ecsettel! :D
2014. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!