Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen békés halakat tudnátok...

Milyen békés halakat tudnátok ajánlani betták mellé (1hím 2nöstény) 120literes akváriumba?

Figyelt kérdés
Ja még van 4 pàncélos. Olyan halat szeretnék amelyik nem csipkedi a bettàt. Légyszi ne a szakirodalomra hagyatkozzatok mert tapasztaltam ellentmondàst. Sajàt tapasztalatbol irjatok. Pl serpàkrol azt irja hogy békés halak ezzel ellentétben élénk agressziv csipkelödös halak. Elkellet őket ajàndékoznom mert megölték volna a halaimat még a pàncélosokat is csipkedték. Köszönöm a segitséget és bocsànat a helyesiràsért.
2014. jan. 13. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Pirana,bálna,rája,ponty,süllő
2014. jan. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
aranyhal
2014. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyhal hidegvízi, míg a betta a magasabb hőmérsékletet szereti. Én személy szerint gyöngy- és aranygurámival tartottam bettát, nálam gond nélkül megvoltak annak ellenére, hogy a neten azt írták, hogy nem a legszerencsésebb összerakni őket. Volt még mellette dánió is és black molly is, egyikkel se volt gond. Mondjuk utóbbinak elvileg nem árt néha sót rakni a vízébe,amit a betta nem valószínű, hogy tolerálna, de én nem raktam, mégis jól elvolt.
2014. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egyet biztosra mondanék sziámi ormányos márna, harcsákkal, bettával elvan.


Pozitivum megeszi az algát, fonal ecset, bármilyen szálas alga, birja a kéményeb vizet is, negativum ha nincs alga adni kell neki minden másnap zöldséget, nagy a mérete de nincs mozgásigénye, növényzet legyen amit naponta sokszor átvizsgál nincs e valahol rajta alga, 4 nyugodtan lehet 120 literbe, répa, ubi, saláta, de mindent megeszik sórák, lemezes bármi, csak borzasztó belesek nem elég nekik a napi 1x kaja.(növényzetbe kárt tehet ha nincs alga vagy zöldség)


http://www.youtube.com/watch?v=mgMmjGoQZwo

2014. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gyuszi13 ***** válasza:
lazacok vagy márnák vagy más elevenszülők
2014. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!