Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lenne egy oltári nagy kérdésem...

Lenne egy oltári nagy kérdésem mikor tudok végre az akvarista.hu-n fent lenni? Belebolondulok, hogy nem tudok semmit róla! Valaki tud már róla valami érdemlegest? Hol lehet megtudni, hogy mi történt?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Oltári nagy kérdés? Mi az hogy nem tudsz fent lenni? LOL. Én nem értem a kérdésed. Nekem megy az oldal.
2009. dec. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg neked megy a vírus is...Az oldal vírusos lett.Szerintem szándékosan valami hülye felküldte rá,mert eddig ,nem hiszem hogy egy anyag sem volt amit vírusos gépről tettek volna fel rá.Ezért gondolom hogy szándékos,de nem tudom.Már jó lenne ha megcsinálnák.De ha elötte megnézted volna,mielött kiirod a kérdést,találtál volna ezen az oldalon egy másik ilyen oltári nagy kérdést.Bár szerintem nagyobb gond ha valaki azt kérdezi mi lehet a halával,hogy gyógyszerezze,minthogy nem megy egy honlap.
2009. dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, hogy arról a figyelmeztetésről van szó? Méghogy vírusos lett a gépem, jó hogy ezt így megállapítod távolról. Informatikában járatlan emberek vagytok, nincs ezzel semmi baj, a lényeg hogy ne dőljetek be ilyeneknek, a böngésző figyelmeztetését ki lehet kapcsolni aztán lehet nézni nyugodtan az oldalt, semmi bajotok nem lesz. Rengeteg ilyen van, hogy "bejelentett támadó webhely", sőt elmondom nektek, hogy még pl. az egyetemi hallgatói rendszerünknél is kiírja ezt néha, de attól még nem az...
2009. dec. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem a google alsó lécében írt figyelmeztetés a gond hanem hogy rámegyek az oldalra folyamatosan minta 100oldalt nyitnék meg,a vírisírtó egyfolytában villog és nyervákol hogy ne nyissam meg az oldalt,és pluszban akármit csinálok,meg sem nyílik az oldal,egyszer egszer egy mp re beugrik a reklám léc.

Amugy,feladtam ott egy csereajánlatot,és nem tudom megnézni mi van vele,de még jelezni sem ,hogy mailt írjanak...nagyon jó...Amugy,miért van az hogy pár ember tud fellépni amugy mindenkit ledob az oldal?És trójait jelez?Szerintem nem viccből,meg a vírusírtó sem azt észleli hogy valaki poénból feldobta az oldalt,hanem gy tényleges valamivel küszködik...Remélem megcsinálják mihamarabb.

2009. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

07:31, én is kikapcsoltam a figyelmeztetést, de akkor meg a Nod32 csipogott, hogy trójai támadást kellett elhárítania.

Úgyhogy én nem ajánlom azt, amit írtál.

2009. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindig kikapcsolhatsz mindenféle védelmet.De akkor minek telapítetted fel?Volt értelme ?Még azzal is bajlódni kell hogy lekapcsold,ugyse hiszel neki,akkor meg minek van?
2009. dec. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem telepítettem fel semmit, csak a böngészők szólnak, csak azt ignorálom. Tekintve, hogy nem is Windows-om van, vírusirtóm sincs, meg semmi nem tudná onnan megfertőzni a gépem, úgyhogy én nyugodtan nézegetem most is.
2009. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ehez már nem tudok hozzászolni(bár,szerintem nem csak a windows-t támadja meg a vírus,de az nem az én fépem,azt csinálsz bele amit akarsz,ha akarod rá is öntheted az akváriumod vizét...:)

A kérdezőnek:Írtam egy mailt az akvarista.hu nak a témáról,amint kapok választ(ha kapok) megírom mit írtak.

2009. dec. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, ebből látszik, hogy totál nem vagy képben, akkor legalább ne mondj semmit.:) Szóval, de, csak a windowst tudja. Másrészt mégha egy Windows tönkre is menne egy vírustól, azt bármikor újra lehet telepíteni, semmi hosszú távú károd nem származik belőle, míg ha leöntöd vízzel a gépet, akkor a hardver megy tönkre. De azért vicceseket mondasz ám én élvezem:)
2009. dec. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy élvezted...Amugy ha ujra kell telepiteni mindent,és elveszik az összes dokumentum akkor elbuktam kb 3-4 hónapnyi gyüjtő munkát(még nem írtam ki...) és más dolgokat amik jelenleg csak a gépen vannak.nem érdemes kockáztatni.Amugy meg ha neked olyan bomba géped van,a többieknek nem biztos,ugyhogy ne ajánlgasd hogy oldják fel a tiltást...Mintha lenne piranhád és te besziktál dobálni neki patkányt hogy egyen,attol még nem ond mindenkinek hogy pl a neon halainak dobáljon be patkányt...
2009. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!