Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Segítség! Hogy lehetne rendbe...

Segítség! Hogy lehetne rendbe tenni az életem? Belebolondulok ebbe a helyzetbe!

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak, most anyámnak van egy pasija, akit nagyon nem szeretek. Mindig kötekedik, ossza az észt és sokszor agressziv, egyszer már nekem is jött. Sokszor isznak együtt, olyankor az a téma, hogy én egy degenerált, nemnormális ember vagyok akiből nem lesz semmi sem, és még durvább dolgok.. Tegnap is ugyanez történt, egész éjszaka rólam beszéltek, és olyan sértő dolgokat, hogy azon gondolkoztam, hogy inkább elköltözök itthonról valakihez.. Sokmindenen keresztül mentem az eddigi életemben, és most marhára nem hiányzik mégegy ilyen jellegű probléma... Anyám mindent megenged nekem, nagyon szeretem őt és hozzá nem ilyen ember illene, soha nem gondoltam volna róla, hogy valaha ilyeneket fog csinálni. Csak azért csesztetnek mindig, mert van saját véleményem és nem vagyok olyan mint mások - ez zavarja őket.

A másik dolog, hogy már nem akarok itt élni, egyszerüen nem birom, állandóan itélkeznek az emberek, gondolom nem muszáj elmagyaráznom.. Ő külföldön dolgozik, de esze ágában sincs engem is kivinni, iskolát intézni ott.. Most mit tennétek helyemben?

16/L


2011. máj. 14. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukád merre van?Simán átmehetnél hozzá,és nem kéne velük foglalkoznod max annyira hogy 1-2 hetente beugrassz hogy lássanak.Ennyi
2011. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vele nem tartom a kapcsolatot, mert sok rosszat tett ellenem, hiába, hogy szeret, de még akkor sem dolgoztam fel, inkább elfelejtettem a dolgokat, nem akarom, hogy felszakadjanak azok a sebek. Utoljára novemberben beszéltem vele telefonon.. szóval ez a lehetőség kilőve.
2011. máj. 14. 14:09
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudsz beszélni anyuddal a helyzetről?Miért ítélkeznek,ezt a problémát nem értem!?

Nem tudsz mit tenni,ha nem beszélsz erről anyuddal,mikor józan.Hass rá!Te vagy a lánya.. ha szeret,akkor kiáll melletted!

2011. máj. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam már beszélni vele, de mindig veszekedés lett a vége.. Néha van, hogy megértjük egymást, de ha jön hozzánk a pasija akkor neki vége van. Jobban szereti őt mint engem, többet számit neki az ő véleménye, ezt biztosra tudom, különben nem tartanának külön megalázó pletykapartikat rólam.. Ha össze is veszek vele, mindig a pasiját védi.. Akkor jó, ha nincs itthon, de mikor itthon van akkor tiszta horror..
2011. máj. 14. 15:24
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért itélkeznek, mert hülyék.. Szlovákiában élek és itt utálják a magyarokat, az életszinvonal itt már mínuszban van! Utálok itt élni! Az emberek bunkók, ha már valaki nem olyan mint ők, azt meg kell alázni, ahogy csak tudják.. Engem már ovodás korom óta aláznak, csak mert máshogy gondolom a dolgokat. Külföldön ez normális dolog, hogy mindenki egy személyiség és ha még kicsit más is, elfogadják..
2011. máj. 14. 15:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Már bocsi de anyád nem normális meg a pasija se.Nagyszülők,keresztszülők, jó ismerősök?Mert otthon szerintem semmiképp se maradj.Mert 18 korodba már nem szólhatnak bele az életedbe de az még 2 év és az sok idő.
2011. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tartom a családommal a kapcsolatot, ebben a városban meg nincs senkim. Bízok benne, hogy gyorsan elmegy az a 2 év.
2011. máj. 14. 18:21
 8/13 anonim ***** válasza:
Más választásod akkor nincs,mint tűrni és tűrni.. és 18 éves korodba elmenni
2011. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha anyád b*sztat engedd el füled mellett.Ha ő kér/csinál valamit te is csináld vele ugyan ezt.És ha még megkérdezi hogy miért, annyi a válasz hogy te is ilyen vagy velem.Ezzel vagy hatsz rá egy kicsit vagy veszekedés.
2011. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Most meg már kedves velem. Ma elmentek kirándulni a pasijával, és már lenyugodott. Amúgy is csak akkor érzi jól magát ha vele van..
2011. máj. 14. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!