Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, ebbe belebolondulok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, ebbe belebolondulok! Tudnál olyat mondani amiért van értelme hinni abban, hogy nekem is lehet egy életre való kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, hogy akik fiatalon jöttek össze, 5-6 év múlva szétmentek. Arról nem is beszélve hányan megcsalják a párjukat, hányan válnak el még 10-20 akárhány év után is, ne adj isten halnak meg.


Aki azt hitte, hogy megtalálta az igazit és mégsem azoknál mi miatt lett vége a kapcsolatnak?

Erre nagyon fontos lenne, hogy válaszoljatok! Hogy tudjam, hogy mit ne rontsak el.

Azoknak akik ilyen komoly kapcsolatuk volt azok mit csinálnának másképpen ha visszamehetnének az időben?

Vagy így egyáltalán bármi értelme belekezdeni egy kapcsolatba ha úgyis vége lesz? Tudom, hogy kezdeteknél senki nem úgy áll hozzá, de csak vannak valami jelek amik jelzik, hogy mégsem Ő az "egyetlen", már ha van olyan... :(


Van akinek meg egyből összejött első kapcsolatra az igaz szerelem. 2 párt is ismerek a közvetlen környezetemből, a lányok 15-16 évesek voltak fiúk 20 körül. Egyik pár már összeházasodott, másik pár is így fog tenni várhatóan. Nekik és még néhányuknak megadatott ez az áldás. De ők mivel mások? Mi az ami miatt nekik sikerült elsőre?



Lassan azt hiszem, hogy előbb nyerem meg a lottót 6szor egymás után, mint, hogy egy életre való kapcsolatot találjak akivel boldogok is leszünk.

Nem akarok olyan katasztrofális életet, hogy x kapcsolaton túl legyek vagy akár egyetlen szerelmemtől is el kelljen válni. Akkor inkább maradok egész életemben egyedül vagy elmegyek prostinak akkor legalább hasznom lenne a dologból, de így csak felesleges szívfájdalommal lennék gazdagabb. Mennyivel könnyebb azoknak akiknek mindegy, hogy kivel csak szórakozhassanak, mennyivel könnyebb lenne érzéketlen ribinek lenni...


Mindenkinek meg van a párja és az akkor jön amikor nem számítasz rá baromság nem érdekel. Ez nem egy tündérmese! Sajnos.


2011. jún. 20. 20:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Először is... gyakran az az oka a fiatal párok későbbi szakításának, hogy amikor összejöttek még nem volt kialakulva a személyiségük. általában 20-22ées korra stabilizálódik le. na most gyakran változnak annyit és gyakran rossz irányba hogy már nem megfelelőek egymás számára... attól független ismerek olyan párt aki 50 éve együtt van 3 gyerekük 4 unokájuk van és még mindig szeretik egymást, és mind a ketten16 évesen jöttek össze... hülyeség h minden kapcsolat eleve halálra van ítélve, ha így gondolod és így állsz hozzá nem is lesz hosszú kapcsolatod
2011. jún. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Pedig mindenkinek megvan és akkor jön amikor nem számít rá.


Amúgy meg mitől félsz ennyire? Tudod vannak az életben ezerszer rosszabb dolgok is mint a szerelmi csalódás vagy az elválás a másiktól. Életed párja? Ne légy naiv. Nem biztos, hogy az első párod lesz az az sem, hogy a második. Miből gondolod azt, hogy mindig te fogsz csalódni? Honnan tudod, hogy nem éppen te leszel aki elhagyja az illetőt. Mellesleg a kur\/ának lenni annak aztán végképp nincs köze a szerelemhez. Az csak testiség nem is értem, hogy keverhetted bele.

Nem fogok szépeket írni. Nem biztos, hogy megtalálod életed párját. Nem biztos, hogy ez az ajándék neked is jár. Ha meg meg sem próbálod akkor eleve esélytelen. Akkor tényleg legyél inkább érzéketlen ribi.

Viszont szép emlékeket lehet szerezni és ezek a dolgok tudod, szerintem nagyon nagyon sokat érnek mert senki nem veheti el tőled. Nekem 5 éves párkapcsolatom volt 16 évesek voltunk mindketten amikor járni kezdtünk. Vele szeretkeztem először együtt fedeztük fel mi a szerelem. Semmit, de tényleg semmit meg nem bántam abból az 5 évből amit vele töltöttem. Bár annyit mégis, hogy elhanyagoltam a barátaimat, de ez nem igazán tartozik ide. Aztán 5 év után szét mentünk. Hogy miért? Nem igazán illettünk össze, vagy ellustultunk egymás mellett nem is tudom. Végül közös megegyezéssel szakítottunk. Azóta is jóban vagyunk. Én őszintén mindenkinek ilyen első kapcsolatot kívánok. Mellette pedig inkább élnék át 100 szerelmi csalódást mint az amit az elmúlt néhány évben a családomban és az életemben meg kellett élnem.



21/L

2011. jún. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 habibi ***** válasza:
neked is van párod valahol, akivel találkozni fogsz pont akkor amikor eszedbe sem jutna, hogy talán ő lehetne a párod. Nem szabad pesszimistának lenni és görcsösen keresni a szerelmet, rátalál az, ne félj, és nem is biztos, hogy magyar párod lesz, lehet, hogy majd egy utazáson ismered meg vagy 10 év múlva, nagybátyám most, 47 évesen találta meg a párját és borzasztóan szerelmes, ismerősöm 52 évesen ment férjhez, nem vagy elkésve
2011. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Sajnos az élet nem tündérmese. Én is elveszítettem a párom, 14 évig voltunk együtt... Ő volt az első párom nekem is,és azóta is az utolsó. De legalább van 2 szeretnivaló fiam. Néha Isten elveszi tőlünk a szeretteink,de leeht,hogy megpróbálja pótolni is...

36/N

2011. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Úristen! Még jobban el akartok keseríteni?


Nekem a szerelem jelenti az élet értelmét, úgyhogy számomra nincs rosszabb, mint a szerelmi csalódás.

De én azt akarom, hogy az első legyen az utolsó, mert ha nem így lesz az egy teljes katasztrófa! jobb inkább bele sem kezdeni, mint néhány partneren túl lenni...

Sehonnan nem gondolom, hogy nem fogok csalódni, de egyszerűen onnantól nem érhetnék normális életet, csak nyugtatókon tudnék élni onnantól!

Mert nem jönnék össze olyannal akit később elhagynék. Ilyen szemétséget nem művelnék senkivel!

Nem biztos akkor jobb lesz nekem egyedül. Miért ne járna? Mivel vagyok kevesebb, mint ők? Mivel érek kevesebbet? Mivel többek ők? Felsőbbrendűek?

Minek próbáljam ha úgyis szakítás lenne a vége vagy megcsalás vagy valami más katasztrófa történne ami véget vetne a kapcsolatnak.

Akkor ribi leszek. Úgy tűnik nincs más választás.

Emlékek? Az csak szívfájdításra jók teljesen feleslegesen.

Jah, a fájdalmat senki nem veheti el tőlem. Tuti :D.


Az alatt az 5 év alatt nem voltak jelek amik arra utaltak, hogy nem illetek össze?

Na az qrva jó lesz ha világjáró körútra kell indulnom, hogy társat találjak. Ennyire nincs sok pénzem, sem időm. Beszélni sem tudnék vele. Nem is akarnék egy külföldi társat. Még olyan sem jöhet szóba akivel nem láthatnánk egymást legalább heti 2x.

10 év múlva? Ha addig egyedül leszek akkor már csak egy keresztet fognak látni belőlem!

30 felett teljesen felesleges társat találni, onnantól már úgyis mindegy abból normális kapcsolat nem lesz. Addig élvezze az ember a szerelmet amíg fiatal utána úgyis cseszheti az egészet...

Bocsi ha nyers volt, de nagyon ki vagyok....

Így felesleges élni is...

2011. jún. 20. 21:51
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerelmet semmivel sem lehet pótolni. :(
2011. jún. 20. 21:54
 7/25 anonim ***** válasza:
A szüleim 30 fölött ismerkedtek meg, és több, mint 20 éve együtt vannak:)
2011. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Jó nekik, hogy megtalálták egymást, még ha kissé későn is. Az is nagy szerencse, de azért nem ártana ha 25 alatt megtalálnám a véglegest. Már kevesebb, mint 5 évem van hátra addig.
2011. jún. 20. 22:11
 9/25 anonim ***** válasza:
Mi az hogy későn? Szerelmesnek lenni soha nem késő. Talán neked kellene leszállni a földre kedves kérdező. Másrészt apám élete szerelmét 45 évesen találta meg és 20 év után elvált anyámtól. Én meg örülök, hogy ő boldog nem is értem ilyen nő mellett, hogyan bírt ki 20 évet. Talán te is ezt szeretnéd? Bele hajszolni magad egy olyan kapcsolatba ami az első mert anyámnak az első volt ''szerelmesnek'' lenni mikor azt sem tudod igazán, hogy mi az. Aztán meg koppanni mert annyira ragaszkodtál ehhez az életem szerelme dumához. A végén pedig tönkretenni 4 ember életét? Vagy akárhányét...
2011. jún. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
00:35, előbb kellett volna lelépni, vagy bele sem kezdeni. Kapcsolatot olyannal folytat egy ember akit nem csak elvisel hanem csak is vele szeretne lenni.
2011. jún. 21. 02:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!