Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen növény?

Ez milyen növény?

Figyelt kérdés

Nem tudták megmondani a kereskedésbe, a neten sem nagyon találok hasonlót, kicsi apró levelei vannak 1 hét alatt duplázódik a menyisége.


[link]


2014. jan. 22. 19:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Ha elfekszik és gyorsan nő, csinálj belőle gyepet, az nagyon jól néz ki."


Ez a terv:)

2014. jan. 22. 21:53
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem: Bacopa monnieri 'Compact'


[link]

2014. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, de szerintem az a növény ami az első képen alatta van, sőt 100% hogy az, még mindig a talajon kúszik inkább, szóval sanszos a hm.
2014. jan. 25. 06:12
 14/16 A kérdező kommentje:

20 nap alatt ennyit fejlődött (próbáltam ugyanonnan fotózni)

[link]


Most már egy 30X10 cm darabot lefed, 10 páncélos harcsa túrja de szerencsémre nem tudják kiszedni.


Kipróbáltam több akvában, sajnos csak a Sylvania Grolux cső alatt csinálja ezt, viszont ezt a csövet nem tudom felvállalni tavasztól őszig, rengeteget kell mellette metszeni, a feleségem ígérte segít, 3-4 naponta metszeni kell groluxnál, a többi csőnél ugyanez 7-8 nap.


Sajnos csak egy akvában lesz így belőle talajtakaró, osram 865, osram flora, sera, jbl, compakt izzó, mindent kipróbáltam csak nyúlik felfelé, nem terül csak grolux alatt, co2 a társas akvákban nincs.


A többi akváriumban nem vállaltuk a plusz metszést idő hiányában, a grolux csövek télig pihennek mindig.

2014. febr. 12. 19:50
 15/16 Pendulum92 ***** válasza:
Most még jobban azt gondolom, hogy HM. Szép lesz.
2014. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenem van. Nagyon jó kis strapabíró növény, én Hemianthus micranthemoides-ra tippeltem, mert én sem tudom a nevét. Tényleg gyorsan szaporodik, elterül, léggyökeret ereszt, azzal kapaszkodik a talajba. Én gyepesítésre szánom, már beszereztem a testvéreit is:) Ja, és co2 nélkül...
2014. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!