Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek a terraplázá...

Mi a véleményetek a terraplázáról? Érdemes egy akvaristának elutazni érte Bp-re?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 19:38
 1/6 Platypus ***** válasza:
Csak ezért szerintem nem érdemes. Irdatlan tömeg, akvarisztikai részről főleg tucatfajok, átlagáron, alig 1-2 érdekesség akad. Ha mást is tudsz kezdeni BP-n, akkor érdemes lehet benézni, de önmagában szerintem elég gyér program.
2014. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 csejani ***** válasza:
Én eddig 2* voltam és hát mit ne mondjak... Fogalmazzunk úgy hogy az első után bíztam a 2.-ban hogy jobb lesz. A 2. után nem hiszem hogy megyek többet ... Nekem nem jött be inkább terrarisztikáról szól mint akvarisztikáról szerintem.
2014. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vízinövényeket vettem ott szépeket. De tényleg a terraristáknak több a látni-vásárolni való.
2014. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Engem most növények és csigák érdekelnének...

Hát, meggondolom.:)

2014. jan. 22. 20:38
 5/6 Platypus ***** válasza:
Csigából valamelyik évben jó felhozatal volt, de volt olyan is amikor kb. semmi. Növényből van választék, és az árak sem rosszak. Viszont a fajneveket sokszor még annyira sem adják meg, mint egy boltban, úgyhogy eléggé zsákbamacska mit veszel.
2014. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húha, elég izgalmasnak hangzik.:))) Szerintem elrándulok rá.
2014. jan. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!