Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kókuszhéj az akváiumba?

Kókuszhéj az akváiumba?

Figyelt kérdés
Abból akarok bújót csinálni, lehet? Ki kell előtte főzni, vagy kell vele csinálni valamit?
2014. jan. 25. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet.

Semmit nem kell csinálni vele.

2014. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Azon kívül, hogy alaposan lesikáltam kívül belül, drótkefével és jól lemostam mást én nem tettem vele. Az első kókuszom 5-6 év után kezdett málladozni,elvékonyodni a mostaniak kb 3 évesek, még teljesen épek. A halak szívesen bujkálnak, ikráznak benne, egyszer ráktanya is volt. Én nem főztem mert azért az roncsolhatja a szerkezetét, nem is áztattam, nincs a kókuszhéjban semmi mérgező, sőt antibakteriális hatású. A hörcsögöm is egy félbevágott kókuszdióból eszik, kókuszroston alszik.
2014. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor még ma elkezdem a műveletet :DD köszönöm a segítséget!
2014. jan. 25. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Miután lecsiszoltad (én csiszolópapírral, 80-assal tettem meg), sztem mindenképpen főzd ki, mert sok színt ereszt. Forrald hosszú perceken át, aztán áztasd egy picit.

Szerintem még szebb, ha egy fél marák jávai mohát kötözöl rá damillal.

2014. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!