Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az igaz hogy a malawi neonsüge...

Gyuszi13 kérdése:

Az igaz hogy a malawi neonsügeret nem lehet szúnyoglárvával etetni mert nem tud. Megemészteni, és ebbe bele halhatnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A malawi neonsügér (demasoni) alapvetően algaevő hal, ezért a szúnyoglárvával való etetése nem javasolt, mivel a magas fehérjetartalom és a demasoni iszonyatos (túl)zabálása miatt könnyen bélgyulladást okozhat.
2014. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:
Mivel a vörös szúnyoglárvák farkán egy hegyes, emészthetetlen kitinhorog van, az érzékenyebb halak könnyen bélgyulladást kapnak tőle.
2014. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
A demasonit nagyon megválogatott kajával lehet csak etetni, hogy ne legyen baja. Fekete és vörös szúnyoglárvával, tubifexxel pedig nem csak a demasonit, de semmilyen malawi tavi sügeret nem szabad etetni.
2014. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor mivel etethetném őket és ugyan így van a fagyasztottal is?
2014. jan. 28. 19:31
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Én a fagyasztottakról beszéltem. Sügeret holmi szemét száraz tápokkal se etess. Hikari száraz tápok (Cichlid Excel és Gold) meg fagyasztott malawi mix és artémia. Én csak ezt adom nekik, semmi mást. Tökéletesen bevált recept érzékenyebbeknek is.
2014. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!