Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik külső szűrő lenne a...

Csejani kérdése:

Melyik külső szűrő lenne a legoptimálisabb választás egy 30 literes akváriumba? Garnélák és galaxyk lesznek majd benne.

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Eheim classic 2013.
2014. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem lesz az túl erős?
2014. jan. 29. 20:03
 3/6 Salx Narval ***** válasza:
Hát én a garnélákhoz inkább egy olcsóbb akasztós szűrőt választanék aktívszenes betéttel. Természetesen minél nagyobb egy szűrő, annál jobb, de szerintem felesleges. Rendszeresen cserélni kell a vizet, dús növényzetet telepíts és vigyázz az etetéssel, ha ezt így csinálod szükségtelen 10-20 ezreket szűrőre és szűrőanyagra költeni. Én egy pici szivacsszűrőt használok évek óta, igazából csak a vízforgatás, áramlás miatt. 40-literes amanos akvárium.
2014. jan. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
valami ilyesmi bőven elég. [link]
2014. jan. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
Külső csonkjára harisnyát kéne húzni, így mulmot nem szívna. Egyébként a 2211 is elég. Nekem 31,5 literen belső van, Eheim AquaCorner 60. Semmit nem szív be, 30 literhez pont ideális is. Csak van némi alapzaja.
2014. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szerintem egy 30 liters akváriumhoz nem kell külső szűrő...és túl erős sem. Csatlakoznék ahoz a válaszolóhoz,aki a rendszeres tisztítást,ésszerű etetést javasolta.

Nekem a 120 literes aksihoz belső szűrőm volt,mondjuk az pöpec (porlasztós,nagy teljesítményű,szivacsszűrős),és slussz -és jó volt,virágzott a vizinövény,szaporodtak a halak,és rendszeres vízcserével csak évente 2szer takarítottam fullra.

2014. febr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!