Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondogatja minden lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatja minden lány, hogy a belső tulajdonságok sokkal fontosabbak nekik, mint a külsők, mikor egyáltalán nem így van? Divatos lett ez a szöveg?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés nagyon rég óta foglalkoztat, és ha személyesen tettem fel ezt a kérdést pár közelibb lány ismerősömnek, ők csak hümmögtek... Hátha így, személytelenül kapok értelmes választ...


19/F vagyok, (sajnos) nem vagyok különösebben jóképű, de végignézve magamon és a környezetemen, nem tartanám magamat csúnyának sem...


Ugyanakkor, és nem akarok nagyképűnek tűnni, de ha egy lány elkezdi sorolni a neki fontos belső tulajdonságokat (megértő, kedves, okos, intelligens, humoros, becsületes, hűséges, őszinte, türelmes, és még sorolhatnám...) , azok 70-80%-a illik rám.


Ugyanakkor, ha eddig bárkinél próbálkoztam (és nagyrészt már ismertek annyira, hogy ne csak a külsőm alapján ítéljenek), akkor annak rövid úton kudarc lett a vége, minden alkalommal látszik az arcukon, hogy totál esélytelen a dolog, meg se fordul a fejükben egy "igen".


Most akkor a "belső a fontos" csak egy jól hangzó szlogen, vagy én vagyok nagyon szerencsétlen a választásban?


Köszönöm a válaszokat...



2013. dec. 29. 09:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Csak terelés, hogy jó kislánynak látsszanak, aztán persze jön a "ja, de ez rád nem vonatkozik" mondatocska.
2013. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A külső megfog. A belső megtart. Ez igaz is, szóval a külső is számít. De csak azzal nem lehet egy jó kapcsolatot fenntartani.
2013. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
A belső tényleg fontosabb, de odáig el kell jutnod hogy kiderüljön milyen vagy. Te sem mész oda minden lányhoz, pedig lehet hogy az az alacsony vagy duci esetleg vézna lány akire rá se nézel mert nem az eseted a lelki társad. Csak ugye nem foglalkozol vele mert a külseje nem tetszik és így meg sem ismered.
2013. dec. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 BlackSword ***** válasza:
72%
Egy újabb magyarázkodás... Ha a külsőd nem passzol a belsődhöz, akkor csak egy kamuember vagy... Szóval légy önmagad viselkedésben és öltözködésben is... Hidd el hatásos...
2013. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Azért, mert álszentek.

Én jóképű férfi vagyok, nagyképű, tudom, h bármit megtehetek úgy is a seggem fogják nyalni.

Csak szépen kell mosolyognom és el van intézve sok minden.

Szánalmasak.

Bár szerintem a futóbolond srácok is azok, de nem ez volt a kérdés.

2013. dec. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Szerintem az elején a kinézet fontos, majd ahogy egyre jobban megszereted a párodat nem fog erdekelni. Pl én a hosszú hajú pasikat szeretem, a párom is ilyen, de így majdnem egy év után nem zavarna, hs levágná a haját, mert szeretem és ugyanaz az ember marad. Az már más, hogy nem áll neki jól a rövid haj, pont, mint a legtöbb pasinak :) A ruhák amúgy nem érdekelnek, a súly sem, csak az arc a haj és a személyiség.
2013. dec. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából néha rámjön a tízperc, olyankor segít a feldolgozásban, ha elmondom valakinek, és meghallgatom a véleményét... Bár ez szerintem mindenkivel így van...
2013. dec. 29. 09:51
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
A nők maguk sem tudják mit akarnak. Nem szándékosan hazudnak, egyszerűen csak fingjuk sincs arról hogy mit akarnak a valóságban.
2013. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, így belegondolva, lehet te jársz legközelebb az igazsághoz... :D
2013. dec. 29. 09:54
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

1. Miért teszed fel a kérdést, amikor vagy 300 ugyan ilyen van az oldalon. Ennyire lusta vagy elolvasni a többit?

2. A személyes ízlésről még nem hallottál?

3. Miért kell általánosítani? Nem egyszer elmondták már az oldalon, hogy nagyon is fontos a külső, de mindenkinek más tetszik.

4. Tényleg akkora lúzer vagy, hogy ha valakinek nem kellesz, akkor azon agyalsz, hogy tuti a külsőd miatt? Az megsem fordult a fejedben, hogy trágya a dumád, vagy abszolút nem vagy humoros?

2013. dec. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!