Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a helyes...

Miért van az, hogy a helyes fiúk nem külső-belső, hanem népszerűség alapján választanak barátnőt? (14-19 évesek)

Figyelt kérdés

Egyre többször vettem ezt észre suliban és sulin kívül is, hogy sok helyes fiú "rondább" lánnyal jár, viszont ezek olyan lányok, akiknek facebookon 100lájkos képeik vannak, beképzeltek, és mindenkinek teszik magukat.

Miért érik be velük, mikor találhatnának jobbat/értékesebbet is?

Azért kérdezem, mert hogyha én helyes fiú volnék, biztosan szép és kedves lányok felé közelednék. De mivel lány vagyok, nem értem a logikájukat.

Előre is köszi.



2013. nov. 18. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
ez a mai világ
2013. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert talán olyan lánnyal szeretnek ismerkedni aki nem ijed meg, ha egy fiú tudja a nevét.
2013. nov. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
A 14-19 éves fiúk nyomik. Ebből is látszik. Keress egy igazi érett pasit! Az nem nézi hogy mit mond a haver. És tudja mi az hogy szeretni valakit!
2013. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én helyes fiú létemre külső-belső alapján választok barátnőt... :o wow, már egyéninek érzem magam :D:D

Amúgy meg tényleg nagyon sok nyomi van (pl a sok kis netceleb és páva :D), de nem mindenki...

16/f

2013. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ugyan azért, amiért a gazdag üzletemberek rolexet hordanak.Van jobban funkcionáló óra, de az nem olyan ismert mint a rolex.Státusz szimbólum.Ugyan így az általad említett "helyes fiúk" azért járnak "netceleb" lányokkal, mert megtehetik, és ez egyfajta státusz szimbólum nekik.Elég gáz, ha engem kérdezel, de ez van.
2013. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!:) Mentek a zöld kezek!:)

#3: 15 éves vagyok. Azt hiszem nem igazán keresgélhetek még az érett pasik között:)

Még írjatok!

2013. nov. 19. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ugyan az mint a box meg a kung-fu! Azért boxol több ember, mert híresebb, pedig a kung-fu 1000X hatékonyabb! Amúgy most mégkisebb lett az önbizalmam! Nem vagyok helyes fiú! ;(
2013. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért szerintem vannak kivétlek. Pl én sem népszerűség alapján, sokkal inkább belső alapján választottam a barátnőmet, és meg kell hagyni, jó döntés volt :D
2013. nov. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!