Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek menthető még ez...

Szerintetek menthető még ez az akvárium? (kép)

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy akváriumot,de a sarka megpattant ereszteni nem ereszt,de javítani kell.Szerintetek ha lehet javítani mennyibe kerül? 810l-es akvárium.

[link]



2014. febr. 3. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt akarod megvenni, ne vedd meg!
2014. febr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Elég csúnya,de szerintem pár ezer forintból javítják.
2014. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én beszélnék egy autó üvegessel, nekik van spéci szélvédő ragasztó, fekete ragasztó, iszonyatosan erős a kötése üveg felületen, bakelitre hasonlít ha megköt, lehet ő meg tudná foltozni.


Újra ragasztás az húzós, nagy meló, ha nem haver az üveges akkor drága is, a felületeknek nagyon tisztának kell lenniük.


Itt az 5. hsz: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__5..


Én nem tölteném így fel. Egy üvegessel konzultálj előtte mindenféleképp, árat a cserére csak ő tud mondani.


Azt ne felejtsd el hogy az akvárium ára literre van, tehát ha 100.000ft egy ekkora akva akkor a front üveg lehet belőle 25.000ft-os tétel + a szétszedés, letakarítás.

2014. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van valami özponti lefolyód abban aszobában ahová ezt a rohadt sok vizet be akarod tenni?
2014. febr. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen a segítséget,holnap beszélek egy üvegessel és mjd meglátam,h mi lesz :)


nincs lefolyóm,viszont van hosszú slagom :)

2014. febr. 4. 00:25
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Én belülről az élekhez is vágatnék két üvegcsíkot, nem szép de hátul elmegy és elé is tehetsz, ültethetsz valamit. Én mindenképp megpróbálnám üvegcsere nélkül, akár egy fém keretet is csináltatnék az aljára.
2014. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nos,nem vettem meg az akváriumot,mert beelőzött más...

20e ft-ért nem is csodálom,h rácsaptak :D


Köszi mégegyszer mindenkinek :)

2014. febr. 4. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!