Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Endler guppi és szivárványos...

GSanyi kérdése:

Endler guppi és szivárványos guppi össze tudnak-e ívni? Ha igen, akkor mennyi rá az esély, hogy valóban párosodnak? Illetve milyen utódokra számíthatok?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 00:14
 1/5 Salx Narval ***** válasza:
Igen összeívhatnak. Az esély akkor nagyobb az összeívásra, ha mindegyikből csak egyneműt tartasz Pl guppi hím, endlel nőstény, vagy fordítva. Hogy milyenek lesznek az utódok, hát, mit mondjak, keverékek.:D Azt nem hinném, hogy betegek lesznek és szerintem csúnyák sem lennének.
2014. febr. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az endler guppy lényegében ugyan az mint a szivárányos ha van mind 2 fajból hím és nőstény egyeded akkor is össze fognak ívni ezek kb olyanok mint amikor van 2 eltérő fajtájú kutyád és akkor lesznek majd belőle keverékek.
2014. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most nem kötekedni akarok, vagyis de. Az elevenszülőknél mit jelent az ívás?
2014. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó rosszul fogalmazott de mi értettük az ívás nem teljesen ez de a lényeg nem ezen van.
2014. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Össze tettem őket, majd látjuk, hogy mi lesz :)

ÖsszeÍVNAK-e vagy sem :P :D Vagy, hogy ne legyen kötözködés: párosodnak-e, párzanak-e, közösülnek-e??? :P (tudom ülni sem tud a guppi XD )


Lényeg, hogy hasznos válaszokat kaptam, köszönöm!!

2014. febr. 8. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!