Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ra esely h valoban megvalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ra esely h valoban megvaltozott miattam?

Figyelt kérdés
A baratom nem magyar es mikor ide jott mo.ra egyfolytaban csajozott nagyon sok csajt megd*gott de aztan megismetkedtunk. Nagyon szeret engem azt mondja en vagyok a mindene es o soha nem tudna megcsalni engem. En is nagyon szeretem ot, ennyire meg senkit se szerettem eletemben ugy erzem h szamomra o az igazi, de vmiert nagyon rettegek attol h o megcsalt v megfog, mert sok embert ismerek az o nemzetebol es hat nem epp a husegessegukrol hiresek. Sokan hagyjak otthon a feleseguket es jonnek ide dolgozni es kozbe osszevissza csaljak a not. De o teljesen masnak tunik es annyira oszintenek tunik de megis felek h tevedek vele kapcsolatban..
2013. ápr. 2. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mégis milyen ha nem magyar?
2013. ápr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha vannak rossz megérzéseid,ne hagyd figyelmen kívül,mert általában ezek a megérzések nem véletlenek.Légy vele nagyon óvatos.Ne bilincseld le,de azért legyen egy határ,ameddig elmehet,legyenek szabályok,legyen egy ,,póráz",még ha hosszú is,de legyen.Éreztesd vele,hogy kiállsz magadért,és nem hagyod magad becsapni.Aztán ha valaminek ki kell derülnie,úgyis kifog,ha nem,az idő igazolja majd,hogy jól választottál.
2013. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!