Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha már egy szép...

Szerintetek, ha már egy szép lány is csókolózott velem most először, akkor van esély rá, hogy valóban igaz az, hogy régebben tetszettem egy szép lánynak, aki moslygott már gyakran fordult hátra utánam? Mi az igazság?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy hiába voltak vannak jelek, hogy tetszem a lányoknak, én még mindig azokr aépítek, akik engem rondának neveztek, csúfoltak, lealáztak meg lealáznak mgé ma is. Nem bírok a jóra gondolni, csak a negatívat érzem, hogy én olyan ronda vagyok, hogy képtelenség, hogy bármelyik lányank is én kellenék, amikor vanank tőlem helyesebb arcú, jobb testű fiúk is. Én csak egy barátnőt szeretnék, de egyszerűen félek, hogy túl ronda vagyok egy lányhoz is. Azt a lányt is azért nem kerestem a csók után, mert féltem hogy azt mondja majd mint az egyik lány, hogy ronda vagyok és nem akar tőlem semmit. Most meg ez a lány összejött egy másik fiúval, de mindegy is, jó volt vele csókolózni, ő volt az első lny, akivel tényleg szívesen csókolóztam, mert tényleg bejött nekem külsőer is és nem szintleadás miatt próbálkoztam be nála. De valahog yég ezek után is csak azt tudom érezni gondlni, hogy mi van, ha ő is csak azért nem ellenkezett a csóknál, mert nem mert vagy, mert fogadott barátnőivel, h most ő csak úgy smárol egy ilyen sráccal unalmában vag ya akármi, mindenre kitalálok valami hülye elméletet. Tényleg sokat szívtam a lányokkal, sokszor bántak úgy velem, mintha egy értéktelen, ronda senki lennék. Nem is tudom hányszor vágátk hozzám, hogy ronda vagyok, de mégis volt egy másik oldal, ami meg mintha mást mutatott volna, mintha ott tetszenék a lányoknak, mintha lenne egy értelmes, kedves lány réteg, aki engem helyesnek látnak, de nem vagyok sajnos ebben biztos, lehet csak képzőlődom, hisz sosem mondta egy lány sem a képembe, hogy helyes vagyok, fb-n képeimre néha megkapom ezt, de ze semmit sem jelent, egy kép nem igazi bók. Szerintem képen jobban nézek ki amúgy is. Amúgy egyszer egy ilyen részeg csaj, bobmábzó aranyosnak nevezett, és nyomult rám, de én persze nem dőltem be neki, tudtam, hogy nem tetszem neki csak szórakozik velem. De annál is zavaróbb volt, hogy józanon is nyomult rám, mivel egy suliban voltunk. Ti mit gondolnátok a helyemben, mi a valóság vajon? Kamu vagy tényleg vonzódhatnak hozzám is azért lányok vagy tényleg olyan ronda vagyok, hogy egynek sem kellenék valójában?
2013. szept. 11. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
ha fele ezt fele azt mondja akk sztem van olyan akinek bejossz, ezt izlese valasztja hidd el :)
2013. szept. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!