Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tőzeg talaj akváriumba jó lehet?

Tőzeg talaj akváriumba jó lehet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 18:43
 1/6 tajkamaj válasza:
Attól függ milyen állatnak kell, kígyónak vagy más hüllőknek tökéletes, de ha kaméleonnak vagy gekkónak kell akkor keverd össze fahánccsal :D
2014. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tajkamaj válasza:
De ha halaknak akarod akkor csak kavicsot rakj az aljára!
2014. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha most kezdesz ismerkedni az akvarisztikával akkor egyenlőre még kihagynám a helyedben.

Amúgy persze lehet, nálam is az van, de megfelelően van takarva apró szemcsés aljzattal.

Csak üresjáratasi idő alatt célszerű betenni alulra, ph érték mérése mellett.

És elő kell kezelni, áztatni, rongyon átszűrni.

2014. febr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen tálakba szoktam rakni [link]


Alulra teszem jó vastagon lefedem, a képen egy 5 literes ioncserélt vizes flakon aljába van, így nem jelent problémát ha át akarom rendezni később az akvát, nem keveredik fel.

2014. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én már egy jó ideje foglalkozok az akvarisztikával.Azért érdeklődtem mert nézegettem a növénytáp talajokat és nagyon drágák.Egy 100l aksiba jó sok kellene.
2014. febr. 8. 10:26
 6/6 anonim ***** válasza:
A növényi táptalajokat 1 max 1.5cm vastagságban teszik az akváriumba ha veszel egy 5 literest az már még sok is mert majdnem 2 centi.
2014. febr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!