Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy hím bettám és sokat...

Van egy hím bettám és sokat gubbaszt az akvárium alján. Most is ott gubbaszt és néz maga elé. :S Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
A habfészket még ugyanúgy megcsinálja most is ott van neki egy jó nagy tenyérnyi.. de feltűnőbben keveset mozog.. :/
2009. dec. 8. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány liter az aki?
2009. dec. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
12 liter körül van végül is egy Bettának elég nem?
2009. dec. 8. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem sietném el a kijelentést,hogy elég,abban megegyezhetünk hogy eléldegél benne,de hogy elég lenne neki,azt sosem mondanám.Nekem az 54literesben folyton úszkált,nem hiszem hogy egy kis cella elég lenne.Amugy kis helyen nem tud sokat csinálni,csak gubbasztani.Megfelelő szűrés viszont neki is kell,növény,világítás.Azért nem teljesen igénytelen,és régen én is ugy voltam vele hogy elég neki egy kis akvárium,de mostmár tudom,hogy sose tenném bele,min 20liter,a többit,a kisebbeket nevelőnek elkülönítőnek lehet használni igazá.Jön a karácsony,kérj nagyobb aksit,meg még halakat.
2009. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van egy nagyobb akváriumom is ami tele van halakkal de őket bántja :S Még a nőstényét sem bírja..

Nem mindig volt amúgy ilyen "lusta" kb. 2 hónapja van meg. Amúgy az előtt meg egy kb 3 decis befőttesüvegben élt :S Szerintem az borzasztó..

2009. dec. 8. 21:00
 5/6 anonim válasza:
Az enyém ugyanezt csinálja/csinálta egy 120 literesben...Szóval nem az miatt van, hanem mert túletetted. Velem is ez volt, nagy volt a hasa, fáradékony, és csak levegőért volt hajlandó megmozdulni. Fokozatosan adjál neki egyre kevesebb kaját, legyen olyan nap, amikor nem is adsz neki, egyszóval fogyókúráztasd. Majd ha már jól lesz, akkor növeld egy kicsit az adagot.
2009. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, hát ez lehetséges..

Betta granulátumot adok neki van, hogy 1 nap többször is.

Azt hiszem mától fogyózni fog :O

2009. dec. 9. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!