Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tarthatnék akváriumban?

Mit tarthatnék akváriumban?

Figyelt kérdés

Régebben volt halam sokáig, így van egy 10 literes..és egy húú nem is emlékszem mekkora..talán 40 literes akváriumom, mit tarthatnék benne?Hal kizárva, mert abba már beleuntam, túl sok gondozást igényel, és nekem valahogy nem szaporodtak sosem, nem volt velük szerencsém :(

Lenne kedvem velemi kisállathoz, de nem tudom mi lehetne az, valami (vízi)csigára, vagy ilyen szempontból "igénytelen" állatra gondolok, adnátok tippeket? Nem feltétlenül kell, hogy vízben éljen.

Hörcsög most nem jöhet szóba, meg hasonló kis szőrös az akváriumba szeretnék valamit, mert úgy is itt porosodik üresen a szekrény tetején.Valami, olcsó, és nem nagy technikai igényű élőlényre gondolok :)

Pl.botsáska (csak azt nem tudom hol lehet venni), meg hasonlók

Valami jó ötlet kéne :)

22l


2009. dec. 9. 22:36
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Pingvint..40 literes akváriumban nemigen szaporodnak a halak.Talán a guppik.Egy 120 literesben már magától terem a molly,xifo meg a kistestű halak.50 literesben nekem a nílusi szájköltő csinált igen nagy szaporulatot.
2009. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Épp ezért mondom, hogy nem akarok halat!!Mást szeretnék.
2009. dec. 9. 23:16
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Nekem mexikoi axoltl-om van:D

kis édeees:D

2009. dec. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
:)
2009. dec. 9. 23:18
 5/20 anonim válasza:
48%
Szerintem a Gőte jo választás. Ha veszel vagy 3-4-et.
2009. dec. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
32%
polip?
2009. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

Polip? :D Tényleg, bocsi, hogy off-olok, de azt olvastam, hogy van mini polip ami csak pár centis, ez igaz? Ha igen akkor hol lehet venni vagy, honnan lehet szerezni?

Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem is gőte vagy valami gyík féleség, esetleg rovar.

2009. dec. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
48%
Madárpók vagy skorpió. Ha bírod az ilyen állatokat.
2009. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Tengeri csiga. Vagy vízi csiga. Az a kis izé, ami a halas akváriumokban van.


ÉS tök eredeti leszel. Minden átlagember halakat tart, és mellé dísznek csigát.


Te viszont tarts csak csigát! Vagy tedd tele földdel, és tarts hangyákat és bogarakat! Csak necces, hogy a szellőzőlyukon kimásznak!


De egy pingvin sem rossz ötlet, beleállítod, és reméled, hogy nem megy el! Néha még édesen kelepel is párat!

2009. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Polip? Milyen? "Végbél"polip? XDXD

Háát, szerintem anya nem nagyon díjazná a pókot, meg a skorpiót :), de a gyík jó ötlet , meg igen, botsáskára is gondoltam már, de nem hiszem, hogy találok itt mifelénk kisállat kereskedésben :(

2009. dec. 9. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!