Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A nők vagy a férfiak szoktak...

A nők vagy a férfiak szoktak inkább akvarisztikával foglalkozni hobbiból?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szinte kizárólag a férfiak.
2014. febr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
és ez miért van így? a nőket miért nem érdekli?
2014. febr. 20. 19:56
 3/20 A kérdező kommentje:
Túl bonyolult lenne nekik? :D gondolok itt a biológiai egyensúly kialakítására, fenntartására, korlátozott számú halra kis akvárium esetén vagy a halak összeválogatására, hogy megfelelőek kerüljenek egybe vagy kisebb nagyobb szabályzásokra, aztán magára az akvárium karbantartására vagy az a bajuk, hogy nem lehet őket simogatni?
2014. febr. 20. 20:07
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem arányaiban több a férfi de azért ismerek jócskán nőket is akvarizálni :)
2014. febr. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Pendulum92 ***** válasza:
Miért lenne nekik túl bonyolult? Nem rendelkeznek semmivel sem kevesebb képességgel. Ismerek jópár női akvaristát, de talán több férfit. Nem tudom az okát, de nem az általad felsorolt okok miatt.
2014. febr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Salx Narval ***** válasza:
Gyerek korban majdnem fele-fele, aztán ahogy múlik az idő a hölgyek többsége abbahagyja, más állatra, hobbira, elfoglaltságra vállt, akik viszont maradnak, ugyanolyan jól csinálják mint a férfiak. Erre a legjobb példa, hable.:D
2014. febr. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, és imádom az akváriumomat, és a halacskáimat. Először gyerekkoromban volt, aztán pár éve visszatért a hangulat, hogy nekem ismét kell akvárium. Persze az elején nem gondoltam volna, hogy ennyi macera van vele. Na meg sok pénz. Akárhogy is nézem, mindig van valami amit be kell szerezni, fejleszteni, bővíteni:) De megéri, mert szép. Amúgy tényleg a pasik jobb/an akvaristák:)
2014. febr. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A férfiak kicsit fanatikusabban állnak a dolgokhoz szerintem, egy nő példa vesz egy autót, vezeti, használja, a férfi mélynyomó, alu kerék, chiptuning stb,


Ugyanez igaz az akváriumra is, de akár hifire, bármire.


Egy közös a férfiakban a "se lát se hall Dömötör szindróma"


Ha bütykölök és megzavarnak vannak a szabvány szövegek amiket használok. "mindjá, mindjá, mindjá" azonnal..., rögtön... pillanat...


A másik meg hogy mindent megmagyarázunk, mér kellenek 40 kilós hangfalak, mér kell külső, belső, alsó meg akármilyen szűrő még a jelenlegi mellé, mért kell két csavarbehajtó mellé harmadik stb


A másik dolog a férfiak sikerélménye "na ugye meg tudtam csinálni" szeretjük a kihívásokat, példa a férfiak java nyomja mint állat hóban, én is alig várom leesen a hó és lehet kicsi offroad, fitogtatom hogy nekem ez hogy megy(persze van soknál, hogy nem jön be a mutatvány)

2014. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Pendulum92 ***** válasza:
Igen, inkább az igényeik mások, nem a képességeik.
2014. febr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Lehet rossz meglátás, de talán azért inkább a férfiak foglalkoznak akvarisztikával, mert sokkal "türelmesebbek". A nők általában ezer felé kapkodnak (és nem feltétlen azért mert nincs idejük alapos munkát végezni), nem annyira precizek és kényelmesek mint a férfiak.
2014. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!