Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A nők vagy a férfiak szoktak...

A nők vagy a férfiak szoktak inkább akvarisztikával foglalkozni hobbiból?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 19:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de talán azért, mert az átlag nő dolgozik napi 6-8-10 órát, otthon háztartás, gyerek, kutya a második műszak, harmadikban, meg inkább mást csinálna, mint halakat tutujgatna.:)
2014. febr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mondok egy példát: holnap van a vízcsere és tisztítás napom. Pont azon sakkozom, hogy lesz időm reggel vásárolni, ebéd, süti, miegymás, családozni, kertet rendbetenni, takarítani ÉS akváriumozni, de megoldom.:) Nagyjából ugyanez a vasárnap, csak kiegészül kerti munkákkal, családlátogatással.Míg a férjem szombatja például, sokkal lájtosabb, neki lenne ideje pancsikolni, de őt meg nem érdekli az egész.
2014. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, és imádom az akvarisztikát. De úgy látom tényleg több a férfi akvarista.
2014. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Pendulum92 ***** válasza:
Talán az lehet az oka, hogy a nők inkább olyan háziállatot választanak, ahol kiélhetik az anyai ösztöneiket. És erre alkalmasabbak más állatok.
2014. febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Pendulum92 magad is rájössz majd később a férfiak életének minimum 80%-a felesleges dolgokról szól.


Mondjuk akvarisztika, sok férfi egy semmit mondó felhasználónév alatt mutogat akváriumot amire 600.000ft-ot költött, nem fogja tudni senki kicsoda valójában, neki ez hiányzott az életéből ez a tevékenység, fél év múlva kidobja az egészet, co2 rendszer megmarad és újra összerak egyet, amit újra versenyeztethet, mutogathat, ilyen felesleges dologra egy nőt nehezen lehet rávenni.

Nem társas akvára gondoltam ami évekig működik.


Egy férfi:

Cseréli az autót mert megunta a régit, pedig alig van benne kilométer(én)

Beül a kocsmába elkölti az egész fizetését, hogy "1" napig ő legyen a császár.

Szerszám hegyeket vesz, telerakja a műhelyt, felét nem fogja használni soha de "legyen ha szükség van rá" (én)

Megkapja a fizetést elnyomja automatán pedig tudja hogy veszíteni fog.

4 sör után megissza a még négyet, pedig tudja nagyon jól, hogy be fog rúgni és nem tud hazamenni.

3 stihl fűrész mellé megveszi a negyediket, mert alkalmi vétel volt, évente 1 órát használja (én)

Évente egyszer eladja a hifi rendszert, vagy rosszabbat vesz vagy jobbat, ha rosszabb eladja, a következő lehet jobb lesz.(példa én)


De még 1000 példa van mi felesleges egy férfi életében.


Egy közös van a férfiakban, vonzza őket az új dolog, az ismeretlen, legyen az bármi, ha már megvan a-z ig megismerni, szétszedni, összerakni, legyen az akvárium, autó, barkácsgép, pc, akármi, ha nincs kutya, kell kutya, stb


Nőket ennyire nem foglalkoztatják a részletek.


Nálam kompenzálva van rendesen családilag a dolog, teljesen hidegen hagyja a nejemet, hogy mit csinálok amíg mindenkinek megvan amit szeretne, és rendezem a cuccomat.

2014. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
ezt azért erősen túlzásnak tartom amiket előzőekben leírtál, felsoroltál rám és az ismerőseim egyikére sem illik... ezek észrevételeim szerint a nőkre igazabbak inkább legalábbis sok ilyen nővel volt már dolgom akik nyilván nem sthil fűrészt gyűjtöttek de szerették elb_szni a pénzt teljesen felesleges dolgokra
2014. febr. 24. 22:07
 17/20 anonim ***** válasza:

Extrém példa: előző munkahelyemen dolgozó, munkaidő lejár, irány a halas, vett 2-3 kg halat, irány pecálni nem haza, este haza a fogással, asszony szétosztja a szomszédoknak, nem tudnak ennyi hallal már mit kezdeni, asszony örül ő az utca császára, szeretik mert osztja a halat.


Ha tudná hogy a férje menyit költ halra, meg pecafelszerelésre, kitekerné a nyakát:)


Totál felesleges az egész de évek óta csinálja, szeret pecázni, Dunán is divat hogy elosztják a zsákmányt egymás között ne legyen annyi vita otthon, hogy mindig pecázni mennek.

2014. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"ezt azért erősen túlzásnak tartom amiket előzőekben leírtál"


Kattints fel egy növényes fórumra, lapozgasd át és látod magad is.

A környezetemből vettem a férfi példákat, és még az enyhébb verziókat.

2014. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Azért én többre szoktam becsülni a nőmet mint hogy hülye horgászással meg közben mondjuk sörvedeléssel töltsem az időm. Én nem azért csináltam akváriumot, hogy eldicsekedjek milyen menő vagyok elsősorban, hanem azért mert tetszik a kis vízi világ, meg képes vagyok órákig elbámulni meg rendezgetni nekik minél szebb és "élethűbb" és kényelmesebb legyen na meg persze jól mutat
2014. febr. 24. 22:20
 20/20 anonim ***** válasza:

Nálam is ezért vannak az akváriumok szeretjük nézni, a kocsmák viszont tele vannak, ahogy a horgászpartok is.


Én internet függő voltam, erre rengeteg család, kapcsolat rámegy, pár éve inkább akvárium, autózok, hifi, akármi, munkahelyen (most is) net szakadatlan, holnap otthon már be sem kapcsolom a gépet.

Az internet rosszabb mindennél "zombi" lesz az ember, nehéz tőle megválni.

Szerencsére ha hazaérek már egyáltalán nem érdekel, család az első nálam.

Nálam az akvárium főleg a netkényszer miatt van és bevált.

2014. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!