Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A jávai moha egy idő után...

A jávai moha egy idő után megtelepedik a tereptárgyakon, vagy mindig csak a kötözés tartja ott?

Figyelt kérdés
És mivel kössem oda? Damillal, vagy cérnával?

2014. febr. 22. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg egy-két hónap után ott marad. Én cérnával kezdtem, de a cérna egy hét után lebomlott, aztán jött a damil + kábelkötöző :)
2014. febr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Odatapad, de nem árt eleve olyanra kötni, amihez könnyen oda tud tapadni. Fa, kerámia, porózus tufa kövek...


Amibe a kivit árulják doboz, az benne van egy kb 1 cm-es rácsú zöld hálóba. Én ezzel a hálóval szoktam lefogatni. Volt, hogy le se szedtem róla, mert szépen átnőtt rajta a moha, és egyenletesen lehetett nyírni.

2014. febr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Meg. Nálam egy hónap alatt úgy ragad kőhöz-fához, hogy letépni sem tudom, inkább elszakad ott, ahol nem kapaszkodik.
2014. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezelég fura növény amikor garniztam ha körültáncolatam kötöztem akkor sem tapadt most találtam pár szálat amit nem adtam oda a többivel másnak és lám a csigasügeresbe most jávai moha van és megistapadt a szőlőre :D
2014. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!