Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy 27 literes akváriumom...

Satya kérdése:

Van egy 27 literes akváriumom amiben van 6 guppi egy xipho és 2 alga nyaló, ma reggelig nem volt hőfok szabályozó. Ma reggel beleraktam egy 50wattosat (24 celsius) és most lent ülnek a halak az akva aljában. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

#betegség #hal problémák
2014. febr. 26. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Cseréld ki a gyújtógyertyákat.
2014. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%

Szerinted ebben a topikban van bárki, aki meg tudja különböztetni a guppit az alganyalótól?


Szerintem állíts szelephézagot.

2014. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
38%
Ha a két fentebb lévő hozzászóló tanácsa nem válik be, akkor szinte biztos, hogy a vízhőfokjeladó a rossz.
2014. febr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kategória: Közlekedés » Közlekedésbiztonság


Szerintem termosztát gond lesz...

:D

2014. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Azért ülnek az akvárium alján, mert rettentően túl van telepítve. Xifónak, algaevőnek legalább 100 liter kéne, guppinak se ártana 40 liter. Nem a víz hőfokával van baj, hanem azzal hogy rosszul tartod őket. Add el őket minél hamarabb mert az akváriumodban csak garnélákat és csigákat lehet tartani.
2014. febr. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! megoldódott a gond,hirtelen hőfők változás... az akva át lett varriálva kaptam egy 350 literes akváriumot vettem bele sok más fajta halat a kis akvában 2 gőte van már csak! :)
2014. febr. 28. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!