Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyankor mi a teendő, ha...

Olyankor mi a teendő, ha valaki gyalog beáll eléd, és röhög a képedbe, hogy nem tudsz tovább menni kocsival? Te mit teszel?

Figyelt kérdés

Ment haza haverom, vele mentem, mert elvitt egy darabon, egy közös ismerősnél voltunk, és buli volt az egyik utcában. Ott lógtak néhányan az úton. És egy gyerek rendesen el volt ázva, berohant elénk, és röhögött, hogy most ő "rendőr" és kiabálta, hogy "kiszállni!!! xDDDD".


Most ilyenkor mi a teendő? Te mit tennél?

Nagy gáz, aztán ha elugrik, elugrik, ha nem, mehet a balesetire? :D



2013. dec. 30. 21:42
1 2
 1/14 Sinead ***** válasza:
78%
Ilyen embertől az is kitelik hogy beveri a szélvédőt(vagy akármi mást), szóval én inkább kerülném azt az utcát ahol ilyen észlények tartózkodnak.
2013. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 dirtboy ***** válasza:
61%
az autók általában tudnak tolatni,én azt alkalmaztam volna de ha éppen rossz kedvemben kapott volna el akkor elővettem volna a viperám és azzal kergettem volna el.
2013. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
reflektort felkapcsolod hogy a képébe világítson aztán kitekered a kormányt és kövér gázt adsz
2013. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Kiszállnék és irodalmi eszmecserét folytatnánk az úrral Shakespeare műveiről.
2013. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Kiszállsz, leütöd, be a csomagtartóba, és padlógáz!
2013. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

A gyalogosnak nem csak elsőbbsége van!

Kötelezettsége is !! Ezt elfelejti némely gyalogos !

Azaz minden tőle telhetőt meg kell tennie azért,hogy minél előbb átkeljen az úttesten,csökkentve a baleset lehetőségét!

A te speciális esetedben..... én egy "fa testápolóval" segítettem volna át a kedves urat,a mielőbbi átkelésben nehogy elüsse szegénykét valami teherautó !

2013. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 szántóvető ***** válasza:
81%
ha el van ázva akkor nincs értelme kommunikációba bocsátkozni vele,sem rádudálni.a nagy gáz sem megoldás,inkább tolass és kerülj másik utca felé.
2013. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért, Fradi meccs után mit tudsz csinálni a stadionok körül, ha beugrik eléd egy talpig zöld? Semmit, megvárod, amíg arrébb megy, vagy ha sietsz, legfeljebb dudálsz meg refizel, de én nem erőltetném. 20-30 másodperc után úgyis megunja, ha nem adod alá a lovat.
2013. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Meg kell dobálni hógolyóval.

Nincs hó??

Akkor sárgolyóval...

2013. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%
Szexben gazdag szép napot kívánni az édesanyjának.
2013. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!