Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 120 literes akvariumba melyk...

120 literes akvariumba melyk kulso szuro lenne jobb? tetra ex700 vagy jbl e901?

Figyelt kérdés
Tapasztalataitok szerint melyk erne meg jobban? Melyk milyen hangos? Melyk hogy teljesit? Melykkel milyen tapasztalataitok vannak?

#tetra ex700 #jbl e901
2014. febr. 26. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
tetra 1200 lenne a jo,amugy tetrát ajánlom
2014. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
Jah, az EX1200 lenne az igazi, hogy ne kelljen gyakran hozzányúlni. Persze, ha lesz kiegészítés, akkor mindkét kérdésben említett is elég. Biot megoldják.
2014. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 60 literesembe van tetra ex600. Szerintem ide Neked a 700-as kevés lenne.
2014. febr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már nem nyomja úgy mert tavaly szeptember végén vagy október elején takarítottam utoljára, a gondozás annyi, hogy vízcserénél mindig kihúzom a dugót az esőztető végéről és megpiszkálom fogpiszkálóval a lukakat, de ez se mindig van.


1db esőztető csővel, eleinte hangosabb 1 hónap után ennyi a hangja mint a videón.

2,5 éves a szűrő.


Ajánlani nem ajánlhatom, te dönts miért adsz ki pénzt, nekem van e 700-is, az 3 éves doxa óra.


http://www.youtube.com/watch?v=JiRwOUKM0nw

2014. febr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!