Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a jobb szűrő: Tetratec...

Csabooo kérdése:

Melyik a jobb szűrő: Tetratec EX 700 vagy Eheim Ecco Pro 300? 160 literes sügeres akváriumba lenne, EHEIM Pick Up 2012 belső szűrővel.

Figyelt kérdés
A tetra egy 10-essel olcsóbb, de a töltetet mire normálisra cserélem ugyanott vagyok Mint az eheim-el amihez szinte hozzá se kell nyúlni. Esőztető, kiegészítő nem szempont. Maga a készülékek minősége inkább a kérdés.
2013. ápr. 11. 12:49
 1/3 YourDestiny ***** válasza:

Az Eheim-ek általában erőteljesek, de az Ecco széria állítólag nem a legcsendesebb, nem tudom, ez mennyire szempont. Hogy minőségileg a Tetrát nem veri meg, az egészen biztos. Az EX széria nem véletlenül az egyik legjobb ár/érték arányú szűrőcsalád a piacon. Teljesen hangtalan, a szűrőfelület nagyobb, és bár a szűrőtöltet egy része cserés, teljesen biztos, hogy a Tetrát vinném. Az írásom, ha érdekel:


[link]

2013. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 izomszörp ***** válasza:

Tetrára szavazok :-)

Nekem is az van és nagyon csendes, a légpumpám hangosabb :-)

2013. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 YourDestiny ***** válasza:
Még szerencse, nagy baj lenne, ha a légpumpa lenne a halkabb :)
2013. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!