Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Barna alga ellen mit lehet...

Barna alga ellen mit lehet tenni? A novenyeim levelein jelent meg kep mellekelve.

Figyelt kérdés

112l s akva easy life profito + carbo napi 3-3 ml.kulso szuro atman 3335 ami tudom keves de majd csinalok meg 1 diy kulsot.co 2 nincs csak a carbo +profito.a vilagitas 70w (2x36w power compakt) anubias crypto fajok.es rotala

[link]

[link]

[link]


2014. febr. 27. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
kb 1 honapos az akv.bejaratott vizzel reszben feltoltve.uj hajtasokat hoznak a novenyek
2014. febr. 27. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez szerintem nem barna alga hanem ecset alga lesz.


Várd meg amíg valaki hozzáértő is ír még utánam, ha más is alátámasztja akkor ollóval ess neki, minden levelet vágj le amin van tőből, nemsokára szőrösödni is fog.


Ha sikerül az elején megfognod akkor nyert ügyed lehet.

A friss hajtásokon már nem szokott megjelenni ha jó ütemben növekednek.


Am pofás akva grat hozzá:)

2014. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Nem barna. Ecsetre se vennék mérget, szerintem azon a levélen zöld pontalga és beard alga egyaránt van.
2014. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
es mit lehet tenni?
2014. márc. 1. 17:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kell metszeni az algás leveleket tőből, különben tönkre mehet az egész növény.
2014. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!