Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kicsi guppikat mikor lehet...

A kicsi guppikat mikor lehet betenni az akvariumba es ha veszek egy kastelyt mit kell tegyek vele mielott beraknam az akvariumba?

Figyelt kérdés
Van egy par kicsiguppim 2 hetesek es meg mennyit kell varjak hogy beengedhessem a nagyok koze. Akarok venni az akvariumba egy muanyagkastelyt es hogyan fertotlenitsem ki ,mielott az akvariumba rakom?

#kastély #es guppy
2014. márc. 3. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak hobbi állattartó vagyok,igy lehet válaszom ne lesz mérvadó,de ha nálam van kis guppi,s nagyon sok,ki szoktam tenni egy kicsi akváriumba,s amikor már picit nagyobbak visszarakom.Viszont ha csak kevesebb születik,akkor azok mindig elbújnak a növényzetbe,szóval a kastély jó ötlet.
2014. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Corydoras válasza:
Úszó növények között elvannak. Tócsagaz, vizisaláta,....
2014. márc. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!