Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miskolcon felső hámor környéké...

Miskolcon felső hámor környékén lévő patakban a Garadna (ha jól tudom a nevét) milyen mohák vannak a kőre telepedve? Ezeket lehet akváriumba rakni?

Figyelt kérdés
azért érdekel elsősorban, mert tudni akarom milyen igénye van a növénynek

2014. márc. 4. 16:49
 1/5 Platypus ***** válasza:
Valószínűleg forrásmoha, inkább hagyd békén. Nem bírja jól a trópusi akváriumok hőmérsékletét. Más akvaristáktól potom pénzért vehetsz egy marék jávai mohát.
2014. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már ezzel a jávai mohával nagyon megszívtam egyszer... ott vettem a szinvaparktól nem messze ahol a mese cukrászda van, 1700 ft-ért egy ilyen kis apró dobozkával, mivel máshol nem találtam


[link]


ennél a szaralaknál, de ami a legviccesebb volt, hogy szerintem nem is jávai mohát árult, inkább forrásmoha volt az mert az említett patakban teljesen ugyan olyan növény van amit ő árul... és hát elég rövid időn belül el is rohadt az akváriumban


Én ezeket nem tudom egyáltalán megérteni, miért jó az neki ha átbassza a másikat, többször biztos, h nem fog hozzá menni

2014. márc. 4. 17:00
 3/5 anonim ***** válasza:

A komodó legendásan az egyik legnagyobb trágyadomb.

A szemerén, az alagsori vitorlásba menj le, hátha van valami mohájuk, és el is tudják mondani az igényeit.

Ha igényesebb bolt kell, akkor szinva park, vagy pláza, de ezek drágábbak is.

2014. márc. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A forrásmoha nem jó az tuti.Viszont a komodóról annyit, hogy én szeretek oda járni tök rendes srác az eladó nem drága mondjuk nincs óriási választék de ami van az jó olcsó.Vettem már ott jávai mohát egy óriási csomót kaptam szép zöld volt és olyan 500forint kb ami szerintem nem pénz érte.Én egyedül az auchanos alpha zooba nem járok az szar drága és kifogtam már pár beteg halat ott meg az eladó sem tetszett túlságosan...
2014. márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem 1700 ért adta a pali a mohát ahhoz képest h csak 500 ft biztos h nem megyek többet oda ha soha nem lesz jávai moha az akváriumba akkor se... szerintem a pláza a legjobb hely az ottani eladó csaj rendesnek látszik nem akar minden szart rád sózni mint a komodós, ha vmi olyan halat akartam pl ami nem passzolt bele a képbe inkább lebeszélt róla minthogy rám tukmálja
2014. márc. 5. 04:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!