Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen gyakran kell a talajt...

Milyen gyakran kell a talajt kitisztitani az akvariumban es hogyan?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát mikor látod hogy koszos ( konkrét időintervallumot nem lehet mondani, az sok mindentől függ, pl akvárium mérete, halak száma, milyen szűrő stb.) Van állatosboltokban készen is aljzat tisztító pár ezerért, de olcsóbb egy műanyag palack végét levágni, ráhúzni egy csövet (pl nekem egy kis slag darab van) és azzal kiszívod az aljáról a koszt :)
2014. márc. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es a csovel hogy lehet leszivni a talajrol a koszt?
2014. márc. 5. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
A heti vízcserék alkalmával szokás leszívatni a csővel, amivel a vizet engeded le. Ahogy az első is írta, szerkesztesz rá egy szélesítést.
2014. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Készítettem neked egy komoly műszaki rajzot. :D


[link]


Belógatod a csövet az akváriumba, a másik felét megszívod, aztán magától megindul a víz, és olyan távolságra tartod a talajtól, hogy a talajt ne szippantsa fel, csak a koszt.

2014. márc. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a rajz nagyon jóó :D
2014. márc. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jo a rajz...koszonom,mar ertem:)
2014. márc. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!