Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet az oka? Évek óta...

Mi lehet az oka? Évek óta fent vagyok az akvaristahu. -n de 3 napja nem tudok belépni mindig azt irja ki hibás név. Próbáltam uj jelszót kérni azzal se müködik. Konkrétan az e mail cimemre irja hogy hibás név évek óta ezt használom. Érhetetlen.

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 14:26
 1/3 anonim válasza:
Nem gépelted el? Írj nekik szerintem levelet. Vagy regisztrálj újra.
2014. márc. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az oldalt, de szerintem ha mások nem tapasztaltak hasonlót (bár azért 3 nap nem kevés, ha az oldalon lett volna valami hiba már javíthatták volna mostanra), akkor mindenképp vedd fel velük a kapcsolatot és írj nekik mailt. Lehet, hogy valami probléma van náluk és már dolgoznak is rajta, vagy (nem tudom ezen az oldalon létezhet-e ilyesmi, mert ugye én nem ismerem, nem vagyok fent) esetleg ha az utóbbi időben nem léptél be akkor pl. inaktivitás miatt törölhették a fiókot.

Én először várnék (nekem más oldalnál volt ilyen, mindenre hibásat írt ki, új jelszót sem küldtek, aztán pár nap múlva magától megoldódott, már jó volt, gondolom kijavították a hibát), de mivel te már 3 napja nem tudsz belépni, ezért szerintem itt már nincs mire, írj nekik e-mailt.

2014. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nem rég pedig én csak 1 éve vagyok ott kb új jelszót kértem és már jó is.
2014. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!