Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel lehet "megkenni"egy...

Mivel lehet "megkenni"egy belsőszűrő rotorját?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmivel.Ha zörög kikell cserélni vagy venni egy újat.Az enyém 8 éves semmi baja, sosem volt hangaj nem si szabad hogy hangja legyen.
2014. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Zörgésen nem fog segíteni, de egyébként jó ötlet a dolog. pH semleges vagy gépészeti szilikonzsír.
2014. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zörgő hang többnyire akkor fordul elő, ha levegőbuborék kerül bele. biztosítani kell, hogy a beszívócső levegőt ne szívhasson be és fals levegőt se kapjon. Ritkán apró homokszemcse kerülhet bele, az óvatosan kirázható.
2014. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eheim tisztító és kenő sprével. Többe kerül mint a belső szűrő.. Amúgy nem is, csak négyezer körül van és sokáig elég aztmondják. Én nem tudom, mert még csak párszor használtam külső szűrőhöz, de nekem nagyon bejött. Sistereg amikor befújod a szűrőt. Amúgy meg szilikonzsír, ahogy előttem is írták.
2014. márc. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Platypus ***** válasza:
Ha nem buborék miatt zörög, akkor a hang forrása a nem egyenletesen forgó tengely, mert valami kikopott és nem képes irányban tartani. Ezen sajnos nem segít semmiféle kenés.
2014. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A szűrő egy aquael fan 3 belső, ami már elég régi

Új akváriumban van új szivaccsal de ahogy mondtad menéztem a rotort és a belső része kopott. A tengelynek nincs baja (integrált)

Van értelme ùjat venni, ùgyértem a szivacsnál is fabrikálnom kellet, pedíg elvileg ez a régi tipushoz való.

2014. márc. 14. 21:50
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Aquaelnél a zörgés nem csoda. Mindig is hulladék minőségnek (már elnézést) tartottam a szűrőiket, régen rengeteget szívtam velük, ugyanúgy zajossági szemszögből.
2014. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!