Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta / sziámi harcoshal...

Betta / sziámi harcoshal ivadékok felnevelése? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az ivadékok február 21-én születtek, kb. 25-en vannak, eddig fagyasztott sórákot és Sera micron ivadék tápot kaptak, a port jobban szeretik úgy vettem észre. Mikortól lehet felnőtt morzsolt Betta tápot adni nekik? Illetve mikortól lehet elajándékozni őket? Erős fénynél már látszik, hogy valószínűleg kék színűek lesznek, max. 0,5-1 centisek lehetnek jelenleg, változó. Ebben az időszakban, illetve a továbbiakban hogyan kell őket nevelni? Mire kell figyelni? Szivacsszűrő van nekik, és melegítő is, ami 29 fokon tartja a vizet, az akvárium 40 literes. Köszönöm a választ előre is!

2014. márc. 18. 16:50
 1/4 giulietta91 ***** válasza:
egy hónaposan már elkezdheted vegyesen etetni őket, csak a méretre vigyázz, szitáld le hogy ne legyen túl nagy benne amit nem tudnak megenni,meg túl porszerű amit meg már nem esznek meg mert megromlik a vized, vagy tegyél bele pl maláj tornyost, páncélost, és a vízcserékre fokozottan figyelj.
2014. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 giulietta91 ***** válasza:
ja és sok sikert hozzájuk. :)
2014. márc. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg próbálkozhatsz élő sórákkal, számodra is érdekes lehet. Ha kellő mértékben széttöröd a tápot, akkor most is adhatod. Én is egy kis páncélossal szoktam takaríttatni az ivadékok medencéjét.:D Tapasztalt akvaristának, akár már most is ajándékozhatsz belőle, úgy sem viszi el az, aki nem ért hozzá. Ha cserére ill eladásra gondolsz, akkor meg kell várni 2-3cm nagyságot.
2014. márc. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! Sajnos az állatkereskedésekben hiába kérdeztem, csak kerekedett szemekkel néztek rám, hogy egyáltalán hogy születhettek halucik, és itt megállt a tudomány :)
2014. márc. 19. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!