Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat javasolnátok 50...

Milyen halat javasolnátok 50 literes aksiba?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnénk, ami igénytelen, szívós, de legalább legyen valami élet az aksiban.

Eddig neonjaink voltak, de sajnos elfogytak, most csak egy tepsifejű harcsa van, amit félévente egyszer, ha látunk.



2014. márc. 20. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyetek guppikat. Eléggé szívóssak, szép színesek, gyorsan szaporodnak, nem kell nekik nagy aksi, nem is olyan nagyon igényesek.
2014. márc. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor is el tudnak szaporodni, ha nincs kiszedve külön az anya szülés előtt? Mert egyszer már csináltam régebben a xiphokkal, hogy külön nevelgettem a kicsiket, de már nincs rá se időm, se türelmem, hogy megint végigcsináljam velük :(
2014. márc. 20. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem kellene nekik külön hely, mert ha nincs nekik, akkor megeszik őket.
2014. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. márc. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 54 literes akváriumom van, szivárványos guppik, endler guppik, csak fiúk. Az egyik endler sajnos azt hiszi a sima guppikról, hogy lányok, mivel nagyobbak... :) Nagyon szép színesek, játékosak, nem bántják egymást. Nem félősek, kifejezetten kíváncsiak.
2014. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!