Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halak tarthatók együtt...

Milyen halak tarthatók együtt gőtékkel?

Figyelt kérdés
Ma vettem 2 tűzhasú gőtét tarthatom őket neonhalal mollik és plattik mellett?Amíg nem nőnek túl nagyra?
2009. dec. 16. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
én nem is nagyon néztem mivel tarthatom nekem volt de sajnos kimászott, egyébként nem bántott senkit
2009. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyennel, azért mert a tűzhasú gőtét akvaterráriumban kell tartani, nem pedig akváriumban, ebből kifolyólag maximum tápláléknak rakhatsz be nekik halakat. Ha nem biztosítasz nekik kimászó részt, meg fognak fulladni. Az előző válaszolónak is lehet ezért másztak ki...??
2009. dec. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy órán keresztül jól elvoltak a halak közt az akvaterráriumról pedig annyit,hogy egy kis szigetet könyedén ki lehet alakítani akváriumban is de inkább kiszedtem őket onnét és külön aksiba tettem de az meg túl kicsi 5 liter csupán,A nagy aksiban pont beleférnének a létszámba de nem tudom menyire bántanák a halakat mert először nem bántottak semmit de később kitudja bár a szárított szunyoglárva kockának nekiestek pillanatok alatt befalták .De nem merem őket bent hagyni neonhal méretű halak mellett bár még nem tűnnek akkorának.hogy egyben benyeljenek egy egész halat ezért nem tudom mekkorát tudnak harapni mert ha darabokban letudják nyelni és fel is tudják darabolni akkor baj van.De ha tarthatók halak közt akkor alakitanák ki nekik egy úszó szigetet ahová kijárhatnak pihenni.
2009. dec. 17. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát amíg kicsik, addig tarthatnád elvileg. De ha már megnőnek akkor megfogják enni a halakat. Idő kérdése és majd elkezdenek támadni. Én vennék egy 20 literes akváriumot a helyedben, az nem drága, és abba raknám csak a gőtéket. Szerintem így lenne a legjobb.
2009. dec. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De most olvastam ,hogy max 6-8 centire tudnak megnőni és a nagyobbik most 7 centis és messze áll attól,hogy letudjon nyelni egy neonhalat ami a legkisebb halam.Mivel fogaik nincsenek csak egyben tudnak lenyelni bármit.Betettem őket vissza a halak közé tettem be egy kis úszó átmeneti szigetet de inkább a vízpumpára ülnek illetve csak az egyik a másikat nem is láttam már órák óta feljönni de még él csak neki kevesebb levegő kell kissebb is és nincs teli ikrákkal mint a másik ami kb percenként feljár de ő inkább fent is marad.
2009. dec. 17. 20:59
 6/8 A kérdező kommentje:
5 percenként
2009. dec. 17. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam is azokkal van kettő, és volt már nekem így felnőtt(3 éves)is! És nem bántott semmi semmit!:):):):)
2017. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bántja a mollyt és a plattyt
2018. ápr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!