Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért köpi ki a halam a kaját...

Miért köpi ki a halam a kaját és a "levegőt"?

Figyelt kérdés
Van egy pár vitorláshalam, miért csinálják néha, hogy ha megetetem, kb 10-15 perc múlva kiköpik a már félig megemésztett tápot? Szerencsére nem rendszeres, de mostanában többször láttam. Nem tudom ezzel összefügg-e, de mióta a kaját kiköpik, napközben van, hogy apró levegőbuborékot is köpnek..

2014. márc. 27. 08:59
 1/4 YourDestiny ***** válasza:
Szerintem akkor mindig kiköpik, csak nem veszed észre. Nem félig megemésztett, hanem nem tudják lenyelni. Nekem belgyulladás gyanús, bár nem tudom, ez vitorlásoknál mennyire jellemző. Nem etetsz vörös szúnyoglárvával? Nem tűnt fel vékony, fehéres-áttetsző, hosszú ürülék?
2014. márc. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam volt már olyan hogy nem ízlett nekik. Egyszer próbaként vettem egy (egyébként nagyon rossz minőségű, semmi tápértéke) szárított vizibolhát. Azt is köpték ki, igaz nem vitorláshal volt, de egyik se ette meg. Válts eledelt, legjobbak a fagyasztottak.
2014. márc. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 YourDestiny ***** válasza:
Ha nem ízlik neki, szerintem mindjárt kiköpi, nem hurcolja.
2014. márc. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. márc. 28. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!