Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A bátyám vett egy madárpókot...

A bátyám vett egy madárpókot és nagyon félek tőlle mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na szóval a bátyám a szülinapjára vett egy pókot nagyon örül neki de én meg félek.Este nem tudok aludni nem merek hazajönni képes vagyok kint a hidegben leülni egy padra az utcán és csak késő este megyek haza a szobaajtóm kulcsra becsukom a réseket be tömöm törölközővel és mindig szét túrok mindent a szobámban hogy meg szökött-e egyszerűen rettegek most se tudok elaludni még tanulni se merek otthon inkább kimegyek az udvarra -10°C-ba és leülök a hintaágyba és ott tanulok mer ott biztonságba vagyok mert a pókok nem szeretik a havat szólni meg nem akarok a tesómnak mert látom hogy mennyire örül neki tegnapelőtt azt csináltam hogy a kertbe sátrat raktam és ott aludtam a szüleim tudják hogy félek tőle de nem érdeklik azt mondják hogy majd elmúlik.valóban el fog múlni?eMrt már annyira félek hogy sírok és szédülök.
2009. dec. 20. 01:03
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
08:56 nem én fogok pszihológushoz menni csak mert tesómnk kell egy ilyen szar pók nem is tudom minek kell neki nem lehet simogatni semmit nem lehet vele csinálni meg olyan nagy 4 és fél centiméter tényleg mit lehet egy ilyen csúnyasággal csinálni minek tesómnak?
2009. dec. 20. 09:47
 12/29 anonim ***** válasza:
55%
ugyan már! ne csinálj ebből hisztit! állj a bátyád elé mondd el hogy félsz a póktól és beszéld meg vele a dolgot! de bántani ne bántsd a pókot mert lehet hogy a bátyád jól megutál! és persze a szülők sem szeretik ha a tesók megölik egymás házikedvencét... amúgy amiben te szenvedsz az arachnophobia. azaz rettegés a pókoktól! tudom azt hiszed 15 évesen te vagy a világ közepe de tanuld meg elfogadni a környezeted! és ne parázz! a bátyád gondolom nem fogja rádszabadítani a pókot. és kérlek! komolyan mondom! NE BÁNTSD a pókot! és NE akard eltávolítani! mert abból még hosszútávon jó nagy probléma lehet! (mellesleg te mit éreznél ha pl.: veszel egy tengerimalacot és a bátyád kinyírná mert nem tetszik? gondolj bele!)
2009. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
12:14 nem fogom bántani az a szart és amúgy is szerintem egy házi kedvenc ne egy pók legyen amúgy is tudta a tesóm hogy rettegek a pókoktól ő meg a macskáktól fél milyen lenne ha én is beállítanék egy macskával?De nem teszem mert tiszteletben tartom hogy nem csak én élek egyedül a házban pedig szeretnék egy macskát az a kedvenc állatom és annak ráadásul nincs mérge de nem veszek mert nem vagyok szemét.De ő meg szarik rá hogy én félek a pókoktól a szüleimmel együtt ezért nem érdekel hogy mit mondanak odaköltözök a mamámhoz úgyis ő közelebb lakik a sulihoz meg ő egyetért velem.
2009. dec. 20. 12:46
 14/29 A kérdező kommentje:
ja és eszembe se jutott hogy bántsam a pókot mert ő nem tehet semmiről a bátyámat hibáztatom.
2009. dec. 20. 12:48
 15/29 anonim ***** válasza:
60%
Nincs mitől félned, mert "be van zárva". Ha mégis kiszabadulna, akkor sem kell tőle félni, ő jobban félne tőled mint te tőle. A csípésétől, pedig biztos nem halsz meg. Nem is valószínű, hogy lesz alkalma megcsípni. Különben is, miért akarna bántani téged? Inkább nézegesd meg, barátkozz meg vele!
2009. dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ezt a félelmet már betegesnek nevezném, ami befolyásolja a mindennapi életed. Ez nem a te hibád, az okát is leírtad, a gyerekkori dolgot. Azt nem értem, hogy ha szüleid ezt tudják meg látják, akkor miért nem csinálnak semmit. Vagy neked kell elmenni orvoshoz, és legyőzni a félelmedet, vagy megszüntetni az okot, de így nem maradhat, ezt mondd nekik meg a tesódnak is.
2009. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez nagyon gáz!

Szerintem beszélj tesóddal és oldjátok meg nehogy ki tudjon valahogy szökni pl rácsokat az akváriumra amit csak kulccsal lehet kinyitni vagy ilyesmi.

Az nem lehet ,hogy a te életed megkeseríti egy rohadt állat.

Én is gyűlölöm az összes pókot legalábbis a házba körülötte élhet nem izgat...

2009. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
már a mamámnál vagyok és nagyon összevesztem a szüleimmel bár igaz tesómat mindig is jobban serették mert hogy ő született elöbb és ő mindig megkapta a 20000 forintos cipőt nekem meg maratt az hogy ott van a zsebpénzed vegyél abból valamit csak hogy nem volt sok zsebpénzem se mert ők nem adtak csak a nagyszüleim foglalkoznak velem ők adnak nekm pénzt ruhára meg minden ők nevelnek csúnya dolgokat vágtam a szüleim fejéhez nem akarták a kollégiumot fizetni mert tesóm rongált valamit és azt ki kellett fizetnem a koleszt is mamám fizette már nem vagyok koleszos azt mondtam a szüleimnek hogy "neveljétek az egyetlen gyereketeket én meg elhúzok innen mert látom hogy zavarok".És persze ők le se szarnak hogy hova mentem mert azt nem mondtam hogy a mamámhoz megyek és szerintem örülnek hogy végre elhúzott ez a hülye gyerek.Remélem ezt még visszakapják az élettől nem is értem mink szült meg az anyám fojtott volna vízbe amint megszülettem.
2009. dec. 20. 23:01
 19/29 A kérdező kommentje:
mocskos szemetek!
2009. dec. 20. 23:03
 20/29 anonim ***** válasza:

hát igen! én is kissé úgy érzem hogy nem törődnek velem a szüleim. csak belegázolnak a lelkembe mindennel együtt! és úgy veszik a dolgot hogy adok csokit oszt kuss legyen.... hát szép... mellesleg van egy olyan szívbetegségem amivel jó ha meglélek még 10-20 évet. ha nem krepálok be előbb. szóval... amúgy én a helyedben ha tényleg ez lenne akkor lehet hogy azt csinálnám hogy veszek egy kiscicát. és hazaállítanék vele! hogy legyen mindenki "boldog" (amúgy a kedvenc állatom a cica:))


12:14 -es vagyok

2009. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!