Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen fajtájú belső szűrőt...

Kozák Róbert kérdése:

Milyen fajtájú belső szűrőt vegyek a 200 literes akváriumomba?

Figyelt kérdés

Külső szűrő is lesz hozzá egy JBL, de olvastam, hogy egy belső szűrő is szükséges, de ezekből nem tudom melyik fajtájúak a jók, amik !nem zajosak!


Eheim, Atman, Jbl, Aquarell, Tetra, stb ilyen fajtákat olvastam a neten, melyik éri meg szerintetek, ami nem is drága?


2014. ápr. 15. 19:58
 1/7 YourDestiny ***** válasza:

Nem feltétlenül szükséges, ha van áramlásgenerátor. Segít, hogy ritkábban kelljen megbontani a vödröst, de én is belső nélkül szűrőm a 334 lityósat, csak áramlásgenerátor van a külsők mellett.


Egyébként Eheim, Tetra nem zajos, de ezekből nem tudom, találsz-e 200 literhez megfelelő teljesítményűt.

2014. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


És ezekből az áramlásgenerátorokból melyik fajtájúak a jók, vagy mikre kell figyelni ezeknél?

2014. ápr. 15. 20:12
 3/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, de ezek tulajdonképpen nem szűrik a vizet, csak áramlást nyújtanak, nem kellene egy belső szűrő inkább az akváriumba?
2014. ápr. 15. 20:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 150 literesbe tetra 1200 mellett van egy ilyen:

[link]

Eddig gond nélkül teszi a dolgát.

2014. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 YourDestiny ***** válasza:
Igaz, viszont esztétikailag nem teszik tönkre a látványt. Egy jól méretezett külsővel el lehet hagyni. Nekem a szememnek jobb anélkül. Aquael Reef Circulator 2600 tökéletes lenne neked.
2014. ápr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem telepítí túl se növénnyel se hallal akkor elbírhatja egy erős külső, belső nélkül.
2014. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem 200literre a tetratec ex 1200 mellett van egy jbl cp i100-asom, jó mert a sarokban van és a háttér is fekete így alig lehet észrevenni

[link]

2014. ápr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!